Przemek Kossakowski i Martyna Wojciechowskayoutube.com tvnpl

Wydały się szczegóły ślubu Kossakowskiego i Wojciechowskiej. Fani przecierają oczy ze zdumienia

Przemek Kossakowski i Martyna Wojciechowska to jedna z najbardziej uwielbianych par polskiego showbiznesu. Wkrótce para ma się pobrać. Jeden z tygodników ujawnił szczegóły nadchodzącej ceremonii. Fani są zaskoczeni.

Przemek Kossakowski i Martyna Wojciechowska to para podróżników. O tym, jak świetnie się dogadują, można się przekonać między innymi oglądając ich wspólny wywiad udostępniony na kanale tvnpl w serwisie Youtube. Są razem już długo i cieszą się ogromną sympatią Polaków. Zakochani planują się pobrać. Jego z polskich mediów zdradziło, jak wyglądać ma ceremonia.

TVP: Nie żyje wicepremier, był zakażony. Tragiczna wiadomość dotarła z zagranicyTVP: Nie żyje wicepremier, był zakażony. Tragiczna wiadomość dotarła z zagranicyCzytaj dalej

Przemek Kossakowski i Wojciechowska. Szczegóły ślubu

Jeśli spekulacje podawane przez polskie media się potwierdzą, to lokalizacja ślubu Kossakowskiego i Wojciechowskiej zaskoczy. Para ma się pobrać na Podlasiu, czyli w miejscu, z którego pochodzi Przemysław. Lata temu opuścił on wschód Polski aby zamieszkać w Warszawie. Podjął tę decyzję właśnie dla Martyny. Oboje mówią, że uwielbiają to miejsce. Zaszywają się tam, aby uciec od zgiełku w dużym mieście.

- Na Podlasiu czuję się najlepiej w Polsce - mówił jakiś czas temu Przemek Kossakowski. Jak przyznał, jest to jego azyl, ponieważ właśnie tam odpoczywa i znajduje wytchnienie. To dla niego rodzaj duchowego SPA.

Dzisiaj grzeje: 1. Polsat alarmuje, zacznie się w czwartek. Wyglądają jak śmieci, pod żadnym pozorem nie dotykaj
2. Widzowie zupełnie nie zwrócili uwagi. Prowadząca "Dzień dobry TVN" straciła swój program
3. WizzAir przebił wszystkich. Nagła informacja i ogromne zaskoczenie

Decyzja może być zaskakująca dla fanów. Para znana jest z podróżowania po całym świecie i wielu spodziewało się, że ślub odbędzie się w wyjątkowym miejscu na krańcu świata. Jednak Martyna i Przemysław mają postawić na skromność i przywiązanie do korzeni. Czy uroczystość faktycznie odbędzie się na Podlasiu? Przekonamy się wkrótce. Już wcześniej pisaliśmy o tej parze. Można o tym przeczytać tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. "Piątka dla zwierząt" uchwalona. Koniec ferm futrzarskich w Polsce, ale konkurencja nie śpi
  2. Wprowadzają wyczekiwany zakaz. Polska wieś jest wściekła, mieszkańcom grożą wysokie mandaty
  3. Właśnie wydano ostrzeżenie dla części Polaków. Zacznie się już jutro, złe wieści dla urlopowiczów
  4. Potężne zagrożenie w części Polski. IMGW bije na alarm
  5. Byliście w Błędnych Skałach? Niesamowite miejsce
  6. Była gwiazda "Top Model", która handluje prawdziwymi futrami narzeka na nową ustawę. Boi się, że zabraknie klientów

Źródło: RMF24

Następny artykuł