Przemek Kossakowski i Martyna WojciechowskaInstagram martyna.world

Jak myślicie, Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski są dobraną parą?

Przemek Kossakowski i Martyna Wojciechowska skupiali na sobie uwagę fanów od dawna. Wielu czekało najpierw na oficjalne potwierdzenie związku, a później oświadczyn. W końcu wszystko stało się jasne - para zamierza się pobrać. Waszym zdaniem pasują do siebie?

Przemek Kossakowski dosyć późno zaczął swoją karierę telewizyjną, jednak niemal od razu jego programy spotkały się z ogromnym zainteresowaniem ze strony widzów. Okazało się, że skromny i uprzejmy mężczyzna oczarował tlumy, gdy przemierzał Europę i Azję w poszukiwaniu znachorów, szamanów, uzdrowicieli czy szeptuch. Odważnie poddawał się wszelkim zabiegom, które miały go oczyścić z klątwy lub choroby. Nie raz były to bardzo dziwne praktyki, na które nie każdy by się odważył. Podróżnik jednak nigdy nie strzórzył.

Przerażające znalezisko w Warszawie. Odkryto już 12 zwłokPrzerażające znalezisko w Warszawie. Odkryto już 12 zwłokCzytaj dalej

Przemek Kossakowski jest dobry partnerem dla Martyny Wojciechowskiej?

Każdy fan wie, że Martyna Wojciecowska nie umie długo usiedzieć w jednym miejscu. Kocha podróże, zwłaszcza w odległe zakątki świata, a efekty tej miłości można zobaczyć między innymi w serii "Kobieta na krańcu świata". Zawsze silna i niezależna gwiazda raczej nie kojarzyła się nikomu z miłosnymi wojażami aż do nmomentu, gdy na antenie TTV pojawił się Przemek Kossakowski. Wśród fanów od razu powstały teorie, że byliby idealną parą - podróżnicy o wspólnej pasji, którzy rozumieją wszystkie wady i zalety częstych wyjazdów, a także pracy w telewizji.

Dzisiaj grzeje: 1. Popełnił kolosalny błąd na grzybobraniu. Nigdy nie rób jak on, trafił do szpitala
2. Jak długo gotujesz rosół? Wiele osób popełnia ten sam błąd, przez który potrawa nie smakuje jak w domu
3. Fatalne wiadomości z Chin. Doszło do wycieku w fabryce, tysiące osób zakażonych, nie chodzi o koronawirusa

Okazało się, że mieli rację. Choć znajomość celebrytów zaczęła się od dość złośliwego sms-a w końcu okazało się, że wiele ich łączy. Choć starali się początkowo nie afiszować szybko stało się jasne, że są w sobie zakochani. Wtedy czekano już tylko na informacje o ślubie. Ostatecznie Martyna Wojciechowska, zmęczona plotkami pojawiającymi się w mediach, sama potwierdziła wiadomość o zaręczynach. Jak się okazało, wszystko odbyło się w sekrecie, z dala od błysku fleszy. Trzeba przyznać, że doskonale potrafili utrzymać tajemnicę. Teraz fani czekają tylko na ślub.

A wy co o nich sądzicie? Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski pasują do siebie? A może lepiej byłoby, gdyby związali się z ludźmi o odmiennych pasjach oraz zawodach? Powiedzcie, co myślicie o duecie w komenatrzach.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Całe życie dokarmiała bezdomne psy. Kiedy odeszła, na pogrzebie zjawili się niespodziewani goście
  2. Tajemnica Stanów Zjednoczonych wyszła na jaw. Pracowali nad tym 20 lat, eksperci aż osłupieli
  3. Weszli do opuszczonego domu w środku lasu. Wewnątrz znaleźli rzeczy, o których nawet im się nie śniło
  4. Kasia Tusk pokazała, co robi na plaży. Wszyscy patrzą na 1 szczegół, fanki zielenieją z zazdrości
  5. Steffen Möller zabłysnął w "Europa da się lubić", nagle zapadł się pod ziemię. Wydało się, czym się dziś zajmuje
  6. Konie nie przestaną jeździć trasą do Morskiego Oka. Poprawka upadła, skandaliczne uzasadnienie

Następny artykuł