Przemek Kossakowski tysiące fanówFot. Instagram @przekossakowski

Co myślicie o Przemku Kossakowskim? Ukochany Martyny Wojciechowskiej ma tysiące fanów

Przemek Kossakowski i Martyna Wojciechowska tworzą jedną z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. Oboje kochają aktywne życie i nie potrafią usiedzieć w miejscu. Oprócz tego łączy ich także duża aktywność społeczna. Zarówno Martyna, jak i Przemek często angażują się w zbiórki i akcje na rzecz potrzebujących. Co myślicie o partnerze polskiej podróżniczki?

Przemek Kossakowski jest obecnym partnerem Martyny Wojciechowskiej i oboje tworzą parę podróżników. Dziennikarz ma mnóstwo fanów, a jego Instagram @przekossakowski śledzi prawie pół miliona internautów, ale to nie powinno nas dziwić. W końcu tak lubiana przez społeczeństwo gwiazda jak Martyna Wojciechowska mogła związać się tylko z kimś równie sympatycznym.

TVP przekazało niewiarygodną wiadomość. Chodzi o CPK w Polsce, gigantyczneTVP przekazało niewiarygodną wiadomość. Chodzi o CPK w Polsce, gigantyczneCzytaj dalej

Co ciekawe, Przemek Kossakowski nie zawsze związany był z podróżami. Dziennikarz początkowo zajmował się sztuką i malował obrazy. Dalsze kroki jego kariery również są imponujące. Od malarza do nauczyciela, od nauczyciela do drwala - przyznacie chyba, że to dość niebanalna droga. Na swoim koncie ma również dorywcze prace w holenderskiej chlewni oraz zakładzie mechanicznym.

Przemek Kossakowski przeszedł niesamowitą drogę

Zbierając ziemniaki we Francji, Przemek Kossakowski prawdopodobnie nie spodziewał się, że kiedyś zyska tak wielką sławę, a jego ukochaną zostanie Martyna Wojciechowska. Zwłaszcza że po tym, jak przestał malować, przeżył kryzys twórczy i wpadł w problemy finansowe. Życie znów się do niego uśmiechnęło, gdy w 2012 otrzymał propozycję zostania dokumentalistą stacji TTV.

Kolejnym ważnym rokiem był 2018, gdy Przemek Kossakowski związał się z Martyną Wojciechowską. Dokumentalista i dziennikarz wcześniej przeszedł rozwód. Przemek i Martyna przez długi czas byli śledzeni przez dziennikarzy, aż wreszcie sami przyznali, że zaręczyli się w 2019 roku. Od tego momentu para zyskała jeszcze więcej fanów w całym kraju.

Dzisiaj grzeje: 1. Niestety, zacznie się już jutro. Cała Polska będzie zablokowana, niepokojące informacje
2. Sprawa pumy Nubii się nie kończy. Pojawiły się kolejne wątki
3. Koniec żartów, bezwzględna decyzja rządu. Wchodzą nowe obostrzenia, wielki cios dla turystów

Przemek Kossakowski ma ponad 400 tysięcy fanów na Instagramie, a jego działalność śledzi mnóstwo Polaków. Lubicie ukochanego Martyny Wojciechowskiej? Napiszcie w komentarzu na Facebooku pod tym artykułem. W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o wakacjach Kingi Rusin.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Husky został zaatakowany z obu stron. Nie mógł opędzić się od nachalnych adoratorów, wideo
  2. W wielu województwach zawyją dziś syreny alarmowe. Wiemy dlaczego
  3. Wszystko poszło na wizji TVP, widzowie od razu zauważyli i płaczą ze śmiechu. Chodzi o nazwy miejscowości
  4. Uwaga, w całej Polsce zawyją syreny alarmowe, w akcji Centra Zarządzania Kryzysowego. Wiemy, o co chodzi
  5. Kinga Rusin wypoczywa w Grecji. Przekazała radosną informację, fani zasypują ją gratulacjami
  6. Grupa twardzieli budzi postrach wśród oprawców zwierząt. Wymierzają sprawiedliwość lepiej niż policja

Następny artykuł