Prognoza pogoda - ocieplenie w przyszłym tygodniufot. eastnews.pl/ ZOFIA I MAREK BAZAK

Gigantyczne zmiany w przyszłym tygodniu w Polsce. Nie ma wątpliwości

Prognoza pogody na przyszły tydzień w Polsce. Wielu z nas będzie bardzo zaskoczonych. Choć byliśmy pewni, że właśnie zaczęła się jesień, IMGW ma dla nas zaskakujące informacje.

Prognoza pogody na przyszły tydzień będzie dla Polaków niemałym zaskoczeniem. Choć w ostatnim czasie aura zdawała się przyzwyczajać nas do nadchodzącej jesieni, możemy spodziewać się diametralnej odmiany. Przez następne dni poczujemy się znów jak w wakacje.

Wystarczyła sekunda, trwa walka o życie. Dramatyczna wiadomość z PolskiWystarczyła sekunda, trwa walka o życie. Dramatyczna wiadomość z PolskiCzytaj dalej

Prognoza pogody na przyszły tydzień - wróci lato?

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej poinformował, że przyszły tydzień będzie zupełnie odmienny od poprzednich. Czeka nas ocieplenie i temperatury typowe dla wakacji. Odmiana jesiennej aury rozpocznie się już od tej soboty. Słonecznie będzie w całej Polsce, a temperatura osiągnie od 20 stopni Celsjusza na Podlasiu, przez 24 stopnie Celsjusza w centrum, po nawet 27 stopni na Dolnym Śląsku. W niedzielę temperatury trochę spadną, a na zachodzie pojawi się więcej chmur.

Mimo niewielkiego ochłodzenia w niedzielę, bez wątpienia to i tak fantastyczne wiadomości dla osób, które cieszyć się mogą jeszcze wakacjami oraz urlopami w pracy. Studenci w końcu do swoich obowiązków wrócą dopiero w październiku, a wielu Polaków postawiło również na wyjazdy w późniejszym czasie, by ominąć szczyt sezonu.

Dzisiaj grzeje: 1. Łzy napływają do oczu. 24 osoby nie żyją, tragiczny początek weekendu za granicą
2. Najpyszniejsze placki ziemniaczane z tzw. "koronką". Chrupiące brzegi sprawią, że każdy zakocha się w tym przepisie

W poniedziałek z kolei znów słupek rtęci poszybuje w górę, osiągając nawet więcej niż 25 stopni. Kulminacja wakacyjnej pogody będzie mieć miejsce w środę i czwartek. Na zachodzie i południowym zachodzie kraju będzie nawet około 30 stopni. Będzie słonecznie i sucho.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dwa jamniki weszły na wybieg ogromnego lwa. Finał sprawia, że opada szczęka
  2. PlayStation 5 będzie znacznie tańsze niż zakładano? Najnowsze przecieki o cenie konsoli Sony
  3. Jest największy w Polsce. Chcą ewakuować ludzi, żeby go ruszyć
  4. Od dzisiaj nowe przepisy w Polsce. Każdy powinien wiedzieć
  5. Nagle runął, 50 osób może nie żyć. TVP przekazało rano dramatyczne wiadomości ze świata
  6. Kobieta poprosiła o najbrzydszego i najstarszego psa w schronisku. Powód sprawia, że łzy napływają do oczu

źródło: onet.pl

Następny artykuł