prognoza pogody będą zachwyceniFot. Wikimedia Henryk Bielamowicz CC BY-SA 4.0

Wielka zmiana w Polsce już od środy. Tysiące ludzi będzie zachwyconych

Prognoza pogody na wrzesień może się okazać zachwycająca. Chociaż w ciągu ostatnich dni Polakom dały się we znaki burze i intensywne opady deszczu, jesienna aura będzie łagodniejsza. Synoptycy przekazali bardzo dobre wiadomości. Już niedługo pogoda zacznie się stabilizować. Czeka nas ładna i przyjemna jesień.

Prognoza pogody na wrzesień napawa optymizmem. Chociaż po ostatnich dniach, w których przeważało zachmurzenie, burze z gradem i intensywne opady deszczu, może być trudno w to uwierzyć, synoptycy przekazali bardzo dobre wiadomości. Początek polskiej jesieni ma być łagodny i ciepły. Po dużych zmianach Polaków czeka stabilizacja.

Ryanair, WizzAir i LOT podjęły ostateczne decyzje. Zawieszają, niestetyRyanair, WizzAir i LOT podjęły ostateczne decyzje. Zawieszają, niestetyCzytaj dalej

W ciągu ostatnich dni prognoza pogody coraz bardziej interesowała Polaków. Wszystko przez nagłą zmianę warunków meteorologicznych. Po upalnych i słonecznych dniach sierpniowych, temperatura nagle spadła o około 10 do 15 stopni Celsjusza. W większości kraju pojawiły się burze z gradem i intensywne opady deszczu, które doprowadziły do podtopień niektórych miejscowości. Synoptycy jednak uspokajają - początek jesieni będzie ładny. Sytuacja zacznie się stabilizować już od środy.

Najnowsza prognoza pogody. Od środy zacznie się stabilizacja

Prognoza pogody na środę 2 września jeszcze nie jest tak optymistyczna, jednak wtedy zacznie się stabilizacja. Przeważać będzie całkowite zachmurzenie z umiarkowanymi opadami deszczu. Temperatura będzie wahała sie od 16 do nawet 21 stopni Celsjusza na wschodzie kraju. Najwięcej opadów przewiduje się na północy i w centralnej części Polski.

Na czwartek 3 września prezentuje się podobnie. W Polsce przeważało będzie duże zachmurzenie, jednak w kraju występowały już jedynie słabe oraz przelotne opady deszczu. Maksymalna temperatura będzie wahała sie od 17 do 18 stopni Celsjusza. Na Wybrzeżu może dojść nawet do 19-21 stopni Celsjusza. Wiatr pozostanie umiarkowany, miejscami może wiać mocniej.

Dzisiaj grzeje: 1. Przez kilka sekund uciskaj swój palec. Proste badanie, które może uratować życie
2. Od dzisiaj zakaz. Trzeba wiedzieć, jest wyjątek
3. Już nie dziura, a krater. Na wypłaty rent i emerytur zabraknie nawet 100 miliardów złotych

Prognoza pogody na piątek 4 września wygląda już zdecydowanie lepiej. Z zachodu zacznie napływać nieco cieplejsze powietrze, natomiast w dużej części kraju synoptycy przewidują już tylko słabe zachmurzenie. Ryzyko opadów deszczu może wystąpić dopiero w drugiej części dnia, jednak mają być słabe. Temperatura maksymalana będzie wahała się między 19 a 21 stopni Celsjusza. W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o zakazie, który wchodzi w życie 2 września.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Marta Linkiewicz znowu szokuje. Patogwiazda FAME MMA odsłoniła niemal wszystko, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
  2. Wygralibyście pół miliona złotych? Podchwytliwe pytanie w "Milionerach", na które niewiele osób potrafiłoby odpowiedzieć
  3. Ryanair przeszedł sam siebie. Już od dziś
  4. Zakopane w żałobie. Spełnił się czarny scenariusz, aż trudno uwierzyć
  5. Od 2 września zakaz. Już jest rozporządzenie
  6. Wyszedł na spacer z psem rasy husky, nagle rzuciły się na nich pitbulle. Straszne, co stało się dalej

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł