prezydent zakażony koronawirusemFot. pixabay.com/ fernandozhiminaicela

Prezydent polskiego miasta ma koronawirusa. Wiemy, jak się czuje. Turyści uwielbiają miasto zakażonego prezydenta

Prezydent polskiego miasta jest zakażony koronawirusem. Poinformował o swoim stanie zdrowia za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Prezydent polskiego miasta za pośrednictwem swojego Facebooka poinformował, że jest zakażony koronawirusem. Informację od sanepidu otrzymał poprzedniego dnia. Urzędnik opowiedział o swoim stanie zdrowia.

Na ulicach policja, z głośników co chwila komunikaty. Nie mieści się w głowie, co się dzieje w polskim mieścieNa ulicach policja, z głośników co chwila komunikaty. Nie mieści się w głowie, co się dzieje w polskim mieścieCzytaj dalej

Prezydent polskiego miasta zakażony koronawirusem

Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk na swoim Facebooku poinformował o pozytywnym wyniku testu na obecność koronawirusa. Urzędnik w piątek został poinformowany przez sanepid, że miał kontakt z osobą zakażoną SARS-CoV-2 i musi pozostać na kwarantannie.

- Zdarza się, zdarzało i zdarzać będzie. Jak sami widzicie z jeszcze większą częstotliwością. Wokół nas jest zapewne wiele takich osób, choć nie wszyscy oni o tym wiedzą z uwagi na brak objawów lub dostępności badań. Niestety nawet codzienne nasze funkcjonowanie, czy też organizowanie różnych wydarzeń czy spotkań z zachowywaniem reżimu sanitarnego nie jest w stanie w 100 procentach uchronić nas od wirusa. A przecież funkcjonować, pracować, żyć musimy - napisał Sutryk.

Jacek Sutryk wyjaśnił również, ze poddał się badaniom na Covid-19 w sobotę rano i wykazały one wynik pozytywny. Jak sam twierdzi, na ten moment czuje się dobrze i kontynuuje pracę z domu. Koronawirusem zakażony jest również prezydent USA Donald Trump, jego stan jest jednak gorszy.

Dzisiaj grzeje: 1. Właśnie zapadła decyzja w sprawie drugiego lockdownu. Wielu łapie się zza głowy po wieściach za granicy
2. Niższe emerytury dla setek tysięcy Polek i Polaków. Ile dokładnie stracą?
3. Skandal u Ryanaira. Nie wpuścili 10-osobowej rodziny z Polski na pokład, powód bulwersuje

- Czuję się dobrze, nie mam żadnych objawów, ale - zgodnie z procedurą - muszę zostać przez 10 dni na kwarantannie, z której będę kontynuował pracę zdalną - poinformował prezydent Wrocławia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Właściciel strzelił do golden retrievera. Bezcenna reakcja szczeniaka, zasłużył na Oscara
  2. W Milionerach gigantyczne emocje. Hubert Urbański aż osłupiał, już wkrótce wszystko się wyjaśni
  3. Polska gwiazda po cichu wzięła ślub. Wybrała obłędne miejsce, zdjęcia zapierają dech
  4. Znienacka zapytali turystów czemu chodzą bez maseczek w Zakopanem. Ich odpowiedź zwala z nóg
  5. Media przekazały najgorsze informacje, fani ze świata pogrążają się w żałobie. Nie żyje, jego pokazy były międzynarodowymi hitami
  6. Dramat w Łodzi. 45-latek pod wpływem wyrzucił psa do kontenera na śmieci. Tłumaczy, że miał ważny powód

Źródło: RMF24

Następny artykuł