były premier włoch ma koronawirusaFot. pixabay.com/ fernandozhiminaicela

Jeden z najsłynniejszych polityków Europy ma koronawirusa. Wyjawili prawdę

Premier, który swoją funkcję pełnił do 2011 roku, jest zakażony koronawirusem. Informacja została potwierdzona przez partię, którą założył. To jedna z najbardziej rozpoznawanych twarzy w Europie.

Premier, który funkcję w swoim kraju pełnił przez wiele lat aż do 2011 roku, jest zakażony koronawirusem SARS-CoV-2. Partia, z list której polityk zdobył mandat europarlamentarzysty, wystosowała specjalny komunikat w tej sprawie. Według informacji, do których dotarła agencja Reutera, polityk obecnie przebywa w swoim domu.

Dziesiątki rannych, jest źle. TVN przekazało dramatyczną wiadomość z zagranicyDziesiątki rannych, jest źle. TVN przekazało dramatyczną wiadomość z zagranicyCzytaj dalej

Były premier z koronawirusem

Pozytywny wynik testu na koronawirusa otrzymał były premier Włoch, Silvio Berlusconi. O zakażeniu swojego lidera poinformowała w specjalnym komunikacie partia Forza Italia, z której list w ubiegłym roku startował do europarlamentu. Partia poinformowała również w jakim stanie jest jej założyciel. Zgodnie z komunikatem, obecnie przebywa w swoim domu w Arcore.

Według informacji podanych przez dziennik "Corriere della sera", Berlusconi przechodzi chorobę bezobjawowo i przebywa w izolacji w swoim domu, gdzie pracuje zdalnie. Lekarz byłego premiera Alberto Zangrillo, ze szpitala San Raffaele w Mediolanie, poinformował, że test na koronawirusa, który został wykonany politykowi rutynowo po powrocie z Sardynii, wykazał wynik pozytywny.

Dzisiaj grzeje: 1. Będą nowe ograniczenia? Ministerstwo Zdrowia komentuje
2. "Turystyczna bańka" w Europie pękła, stało się. Wprowadzają ograniczenia
3. Rok szkolny jeszcze na dobre się nie zaczął, a na Podkarpaciu już zamknięto 4 szkoły

W ciągu ostatniej doby we Włoszech stwierdzono 1326 nowych przypadków koronawirusa - podało tamtejsze ministerstwo zdrowia. Łącznie w kraju stwierdzono 271 515 infekcji, a zmarło 35 497 osób, z czego 6 w ciągu ostatniej doby.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje trener reprezentacji. Wielka żałoba w kraju sąsiadów Polski, lekarze toczyli walkę o życie do samego końca
  2. Martwisz się o swoją emeryturę? Fatalne informacje, eksperci nie mają wątpliwości
  3. Ryanair przeszedł sam siebie. Już od dziś
  4. Zakopane w żałobie. Spełnił się czarny scenariusz, aż trudno uwierzyć
  5. Od 2 września zakaz. Już jest rozporządzenie
  6. Uciekał do rogu, chciał być niewidzialny. Niesamowite, jak jedno zdjęcie odmieniło los psa

Źródło: RMF24

Następny artykuł