Praca sezonowa czeka nad morzemPixabay.com/ Shutterbug75

Stawki dla kucharzy i barmanów nad morzem nie mieszczą się w głowie. Oferty pracy sezonowej w Polsce zaskoczyły wszystkich

Praca była trudna do znalezienia w czasie epidemii koronawirusa. Teraz pojawiły się oferty nad morzem. Chodzi oczywiście o pracę sezonową. Okazuje się, że można zarobić naprawdę sporo.

Praca sezonowa jest bardzo modna, szczególnie wśród osób w młodym wieku. Pojawiły się oferty nad morzem. Są one kierowane do osób w każdej grupie wiekowej. W ostatnim czasie dużo mówi się o podwyżkach cen w lokalach gastronomicznych nad polską częścią Bałtyku. Pisaliśmy o tym między innymi tutaj.

Wicepremier podała datę: 2 lipca. Może być przełom w polskiej turystyceWicepremier podała datę: 2 lipca. Może być przełom w polskiej turystyceCzytaj dalej

Praca nad morzem w wakacje

Z powodu pandemii koronawirusa wiele przedsiębiorców zmieniło zasady prowadzenia swoich biznesów. Pojawił się także strach przed stałym zatrudnieniem nowych osób. Wynika to z niewiedzy na temat postępowania koronawirusa. Z tego powodu pojawiło się wiele ofert pracy sezonowej, głównie nad morzem. Pracę można dostać w restauracjach, hotelach, czy budkach z jedzeniem. Są wady takiej formy zarobków. Zazwyczaj podpisuje się umowy śmieciowe.

Jak podaje Gazeta Wyborcza, pracę sezonową mogą dostać osoby w każdym wieku. Co więcej, pracodawcy proponują bardzo atrakcyjne stawki. Według ustaleń, w Jastarni pracując jako barman, można zarobić nawet 8 tysięcy brutto. W tę kwotę należy wliczyć napiwki. Z kolei kucharz w hotelu może liczyć na 10 tysięcy złotych brutto.

Dzisiaj grzeje: 1. Renata spędziła urlop nad polskim morzem. Teściowa zamieniła jej wakacje w koszmar
2. Wybory prezydenckie 2020. Czym są wyniki exit poll?

Pracować można też jako pokojówka. Wykonując ten zawód w Krynicy Morskiej, można zarobić 3-5 tysięcy brutto. Pracę można dostać też w supermarketach. W nadmorskich sklepach jednej z sieci zarabia się 17 złotych brutto za godzinę.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Anna Lewandowska pokazała swój samochód. To wart fortunę postrach szos (FOTO)
  2. Na pewno przyjrzałeś się swojej karcie wyborczej? Już teraz wiemy, że w jednym mieście część głosów była nieważna
  3. Tysiące Polaków dostanie bilety 80% taniej. Już pewne, można rezerwować
  4. Przykre wyznanie Ministerstwa Zdrowia o wakacjach. Nie ma już wątpliwości, niestety
  5. Cejrowski posunie się do ostateczności. Powiedział wszystko, stracił cierpliwość do rządu
  6. Pies tonął na jej oczach. Właścicielka rzuciła się do wody, fale przykryły ją

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł