praca na wyspie SkyFot. unsplash.com/@joshuaearle

Oferta pracy idealnej dla turystów. 36 tys. zł i życie w pięknym miejscu, rekrutacja już trwa

Praca na wyspie, gdzie łatwo odizolować się od innych ludzi, może być świetnym schronieniem w czasie pandemii. Miejsce jest niezwykle atrakcyjne turystycznie, lecz sezon zacznie się z dużym opóźnieniem ze względu na brak możliwości swobodnego podróżowania.

Praca polegająca na przyjmowaniu turystów właśnie czeka na dwójkę ochotników. Trwa rekrutacja w firmie wynajmującej domki turystom na wyspie Sky, położonej przy północno-zachodnim wybrzeżu Wielkiej Brytanii. W Szkocji pogoda nie rozpieszcza, lecz zapierające dech w piersi krajobrazy wynagrodzą każdą ulewę. Skaliste wybrzeża i zieleń ciągnąca się po horyzont zapewnią niezapomniane chwile.

Skandaliczne zachowanie turystów, zignorowali wszelkie zasady. Skandaliczne zachowanie turystów, zignorowali wszelkie zasady. "Wszyscy mamy koronawirusa na-na-na"Czytaj dalej

Praca wielozadaniowa

Głównym zadaniem pracowników jest pełna obsługa gości. Powitanie, zakwaterowanie i krótka pogawędka jest podstawą tworzenia "5-gwiazdkowego doświadczenia" turystów. Osoby, które odwiedzają domki na wyspie, pragną nawiązać relację i mieć przyjaciela-przewodnika, który oprowadzi ich po okolicy. Muszą czuć, że z każdym problemem mogą przyjść do obsługi obiektu. Pracownicy powinni utrzymywać porządek we wszystkich wynajmowanych lokalach, uzupełniać zapasy i dbać o jak najlepszą prezencję domów.

Wynagrodzenie pozwoli na zrobienie oszczędności lub podróżowanie po Szkocji w wolnym czasie. Praca obowiązuje od poniedziałku do piątku, a weekendy mamy tylko dla siebie. To świetna okazja, żeby zwiedzić nie tylko Sky, ale też wybrać się na największą wyspę UK. Miesięczne wynagrodzenie wynosi 1200 funtów, czyli ok. 6 tysięcy zł. Umowa obejmuje okres od kwietnia do października, a więc w pół roku zyskujemy 36 tysięcy zł. Ważną kwestią jest zakwaterowanie, za które nie musimy płacić, co znacząco obniża koszty życia.

Dzisiaj grzeje: 1. Największy skok zakażeń w Rosji. Smutna granica bardzo blisko
2. W sklepie możesz mieć problem przy kasie. Mają prawo odmówić ci sprzedaży

Najlepiej w parze

Firma poszukuje dwóch osób, dlatego warto zgłaszać się w parach. Jeśli nie mamy z kim jechać, nie szkodzi. Jest mnóstwo chętnych osób i z pewnością znajdzie się ktoś do wspólnego spędzania czasu. Dodatkowymi wymaganiami jest świetna znajomość języka, możliwość pracy w UE i posiadanie prawa jazdy. Trzeba też umieć zorganizować sobie pracę w taki sposób, by była jak najbardziej efektywna, a czas pozwalał na dbanie o szczegóły.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jest dobra wiadomość ws. epidemii w Polsce. Prof. Maksymowicz ujawnia
  2. Bada od 40 lat koronawirusy, wyciekł jego prywatny list. Twierdzi, że wie czym niwelować wirusa
  3. Nastoletni uczeń z Polski zakażony. Wrócił pilnie z klasą z Hiszpanii
  4. Kolejny kraj poinformował o pierwszym zakażonym. Ma tylko 36 lat
  5. 800 turystów nie wytrzymało kwarantanny. Policja nie mogła ich powstrzymać, złamali wszystkie zasady
  6. Nie żyje kultowa postać polskiej piłki nożnej. Kibice nie mogą powstrzymać łez, wielka strata

Źródło: Fly 4 free

Następny artykuł