praca polska światfot. pixabay.com/MustangJoe

Polska rodzina oferuje turystyczną pracę marzeń. Zabiorą Cię w cudowny rejs, jest jednak warunek

Praca oferująca dalekie podróże? Polska rodzina szuka osoby, z którą wyruszy w rejs w zamian za zatrudnienie.

Dla wielu osób praca marzeń wiązałaby się z dalekimi podróżami. Polska rodzina kilka lat temu sprzedała dom w kraju i zamieszkała na jachcie. Teraz poszukują osoby, która wyruszy z nimi w rejs.

Zakaz wjazdu do kraju, chyba że poddasz się kwarantannie. 14 dni izolacji, pierwsze państwo podjęło decyzjęZakaz wjazdu do kraju, chyba że poddasz się kwarantannie. 14 dni izolacji, pierwsze państwo podjęło decyzjęCzytaj dalej

Praca marzeń na jachcie

Polskie małżeństwo poszukuje chętnej osoby, która wyruszy z nimi w rejs po Karaibach. Warunkiem jest jednak podjęcie się pracy niani dla ich dwóch synów. Ania i Bartek mieszkają na 15-metrowym trimaranie. Ich przygody można śledzić w mediach społecznościowych i na blogu.

- Większość naszych dni to postój u brzegu jakiejś wyspy, najczęściej na boi lub kotwicy. Trochę więc funkcjonujemy jak normalny dom. Gotujemy, sprzątamy, naprawiamy, bawimy się z dzieciakami. Zamiast samochodu, na zakupy czy na zwiedzanie płyniemy do brzegu pontonem, najczęściej nie dłużej niż kilka minut. Potem wtapiamy się w tłum "normalnych" ludzi żyjących na lądzie. Wchodzimy też w taką samą interakcję, jak każdy inny sąsiad - mówił Bartek w rozmowie z WP

Poszukiwana jest osoba, która przez 10 miesięcy stanie się nianią i nauczycielką. Kandydaci zamiast CV mają wysyłać krótkie filmy z prezentację. Wybrana osoba będzie towarzyszyć im w rejsie wokół Atlantyku (początek w Ameryce Południowej, zima na Karaibach, wiosna na Bahamach i być może w USA, a lato w Europie). Termin zgłoszeń upływa 15 marca.

Dzisiaj grzeje: 1. Bardzo mocne słowa właściciela polskiego biura podróży. "Bankructwa na szeroką skalę"
2. Chiny przekazały światu ważne informacje na temat epidemii. Wiadomości są mocno zaskakujące

- Oferujemy kieszonkowe (brak pensji) na miesiąc + utrzymanie na jachcie i wszelkie koszty związane z pobytem i rejsami. Pokrywamy przelot na jacht, a po co najmniej 6 miesiącach również powrotny oraz czas wolny od nas i od łódki. Czekamy ze zniecierpliwieniem, aby cię poznać, a potem ruszamy w świat - napisało małżeństwo w ogłoszeniu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wyszedł na jaw jeden z największych sekretów Asi z Chłopaków do wzięcia. Włos jeży się na głowie
  2. Niestety, pod żadnym pozorem nie wolno łączyć jajek sadzonych z ziemniakami. Konsekwencje są ogromne
  3. Zestrzelono samolot pasażerski, zginęło wszystkich 298 pasażerów. Dziś ruszył proces, po 6 latach
  4. Autokar runął w przepaść. 19 pasażerów nie żyje, tragiczna wiadomość ze świata
  5. Uwielbiany, górski ośrodek zostaje zamknięty. "Goście proszeni o powrót do domów"
  6. Koniec sportu w Polsce coraz bliższy. Główny Inspektorat Sanitarny chce odwoływać imprezy

źródło: wp.pl

Następny artykuł