Poznań ze sprawą wypadku na skrzyżowaniu w Winogradach.Fot. Wikipedia.org/Dawid Skalec/CC BY-SA 4.0https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0/deed.pl (zdjęcie ilustracyjne)

Karetka jechała na sygnale. W jednej chwili doszło do dramatu

Poznań stał się miejscem dramatycznego wypadku, w wyniku którego doszło do dachowania samochodu osobowego. Pojazd na jednym z najbardziej ruchliwych skrzyżowań miasta uderzył w karetkę ratownictwa medycznego. Służby podały potencjalną liczbę rannych.

Poznań - to tutaj doszło do poważnej kolizji na ruchliwym skrzyżowaniu w północno-wschodniej części miasta. Już teraz miejscowe służby podały szacowaną liczbę rannych. Pojazd ratownictwa poruszał się “na sygnale”. Co ważne, wcześniej media donosiły o tragicznym wypadku w popularnej wśród turystów Solinie.

Będą wielkie zmiany w Polsce. Jest ostrzeżenie dla turystówBędą wielkie zmiany w Polsce. Jest ostrzeżenie dla turystówCzytaj dalej

Poznań: Wypadek trzech pojazdów na skrzyżowaniu w Winogradach

Według relacji dziennikarzy TVN24, do zdarzenia doszło na Winogradach w piątek (14 sierpnia) około godziny 18:30. Na skrzyżowaniu ulic Księcia Mieszka I i al. Solidarności (Poznań północno-wschodni) karetka ratownictwa medycznego zderzyła się z autem osobowym. Co więcej, media podają, że w kolizji uczestniczył też trzeci pojazd. Jeden z samochodów dachował i uderzył w autobus komunikacji miejskiej.

- Ze wstępnych informacji wynika, że karetka pogotowia poruszała się "na sygnałach", ale nie przewoziła pacjenta. U zbiegu ulic Księcia Mieszka I z Alejami Solidarności doszło do zderzenia z samochodem osobowym, po czym auto osobowe dachowało i uderzyło w autobus MPK – relacjonował cytowany przez TVN24 rzecznik prasowy wielkopolskiej policji mł. insp. Andrzej Borowiak.

Poznań o sprawie z 14 sierpnia

Jak podają miejscowe służby, na które powołuje się TVN24, Poznań stał się miejscem wypadku, w wyniku którego ucierpiały przynajmniej dwie osoby. Ze wstępnych ustaleń wynika, że ranny jest kierowca autobusu MPK i samochodu osobowego. Jak na razie media nie podały szczegółowego stanu uczestników kolizji.

Dzisiaj grzeje: 1. Wszedł do morza, po chwili pędem wracał na plażę. Skandal, wszystko wyszło na jaw
2. UE kupi szczepionki na koronawirusa. Będzie 300 mln dawek

Poznań usłyszał o akcji na Winogradach również w kontekście szybkiej akcji służb ratunkowych. Osoby poszkodowane miały zostać przetransportowane do pobliskiego szpitala, gdzie lekarze stwierdzili “brak poważnych obrażeń”. Są to jednak wstępne diagnozy. Media nie podają strat w lokalnej infrastrukturze.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kolejny tragiczny występ Roberta Kubicy. Były mistrz świata bez litości dla Polaka, "jest dramatyczny"
  2. Jacek Kurski wolałby o tym zapomnieć, ujawniono nagranie. Śpiewa o bieliźnie, tańcach i barmanach
  3. Zamykają nowe miejsca nad morzem. Klamka zapadła
  4. Nagrali turystów w akcji. Szczyt ignorancji i bezmyślności przekroczony
  5. Od dziś nowość w przemieszczaniu się po Polsce. Ważna wiadomość na wakacje
  6. Suczka labradora urodziła 13 szczeniaków. Nie wynik imponuje, ale ich wygląd

Źródło: TVN24

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł