Poznań. Utrudnienia w ruchu kolejowymGoogle Maps (screen)

TVP potwierdza, gigantyczny chaos na zachodzie Polski. Co się dzieje?

TVP nie ma dobrych wieści dla podróżujących. Na jednym dworcu panuje ogromny chaos, który wynika z powodu dużej awarii. Nie można tam wjechać, ani wyjechać. Co spowodowało takie utrudnienia?

TVP przekazało bardzo niepokojące informacje. Poznań to miasto, w którym panuje duże zamieszanie w związku z ruchem kolejowym. Doszło do awarii, która spowodowała duże utrudnienia. Dworzec Poznań Główny jest zablokowany. Wiadomo, co się stało.

Autobus uderzył w most, dzieci w środku. Dramatyczne wiadomości z zagranicyAutobus uderzył w most, dzieci w środku. Dramatyczne wiadomości z zagranicyCzytaj dalej

TVP: Utrudnienia w ruchu kolejowym w Poznaniu

Doszło do awarii systemu sterowania ruchem kolejowym na stacji Poznań Główny. TVP poinformowało, że na stacji Poznań Główny panują duże utrudnienia w ruchu pociągów. Na dworzec nie można wjechać ani wyjechać. Radosław Śledziński z zespołu prasowego PKP PLK podaje, że do awarii doszło w czwartek rano. Zaznacza, że specjaliści pracują już nad usunięciem usterki.

- Z powodu awarii systemu sterowania ruchem kolejowym na stacji Poznań Główny pociągi nie mogą wjechać na stację i nie mogą z niej wyjechać. Serwis zaczął pracę nad usuwaniem usterki po godzinie ósmej. Robimy wszystko, by awaria została szybko usunięta - tłumaczy Śledziński. Nie wiadomo, jak długo potrwają utrudnienia. PKP PLK informuje też, że jest w kontakcie z przewoźnikami.

Dzisiaj grzeje: 1. Daniel nie żyje. Dramatyczna wiadomość obiegła Polskę
2. Przepyszny, niepowtarzalny rosół bez włoszczyzny. Zamiast niej dodać należy składniki, które każdy ma w domu

To nie jest pierwsza awaria w ostatnim czasie, która spowodowała utrudnienia w ruchu kolejowym. W zeszłym tygodniu w jednym z miejsc w Polsce wiadukt runął na tory. Pasażerowie musieli zmagać się z dużymi opóźnieniami. Więcej na ten temat można przeczytać tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Skazał piękną klacz na śmierć. Wolontariusze błagają o pomoc, zostały ostatnie godziny
  2. Milionerzy: Dostał niezwykle ciężkie pytanie za 40000 zł. Znasz poprawną odpowiedź?
  3. TVP donosi. Doszło do poważnego wypadku z udziałem polskich służb
  4. Polsat potwierdza. Rząd podjął decyzję. Jesienią Polaków czeka prawdziwa rewolucja
  5. Największa gwiazda Opola trafiła do sądu. Fani nie mogą uwierzyć. O co chodzi?
  6. Na zdjęciu ukrywa się pies. 98% osób nie jest w stanie go znaleźć po 10 minutach, widzisz go?

Źródło: TVP

Następny artykuł