Poznań szuka pasażerów.Fot. Google Maps

Szukają pasażerów. Jest zagrożenie

Poznań poszukuje współpasażerów składu, w którym podróżował potwierdzony nosiciel koronawirusa. Miejscowe służby sanitarne wystosowały głośny apel do osób po potencjalnym kontakcie z zakażonym.

Poznań, a także służby sanitarne w Wągrowcu, poszukują osób, które korzystały z połączenia kolejowego między miastami. Sanepid już teraz opublikował dokładną siatkę godzinową kursów, którymi przemieszczał się nosiciel covidu.

Magda Gessler w niebezpieczeństwie? Jest nagranie. Fani boją się o swoją idolkęMagda Gessler w niebezpieczeństwie? Jest nagranie. Fani boją się o swoją idolkęCzytaj dalej

Poznań: Nosiciel w składzie pociągu

Po głośnych poszukiwaniach pasażera na Lubelszczyźnie, również Poznań notuje przypadek zakażonego podróżującego liniami regionalnymi. Sanepid zaznacza, iż sprawa dotyczy stałego połączenia w dniach - 31 sierpnia i 1 września. Komunikat sanepidu dotyczy połączenia na trasie Wągrowiec–Poznań Wschód.

Według ustaleń Onetu, nosiciel korzystał z następujących połączeń kolejowych: 31.08.2020 r. Wągrowiec – Poznań Wschód godz. 11.55 – 12.51, Poznań Wschód – Wągrowiec godz. 22.08 – 23.04, oraz pociągów w dniu 01.09.2020 r. Wągrowiec – Poznań Wschód godz. 11.55 – 12.51, Poznań Wschód – Wągrowiec godz. 17.08 – 17.56.

Poznań z kolejnymi przypadkami

- Osoby, które podróżowały w sąsiedztwie wskazanego miejsca proszone są o niezwłoczny kontakt telefoniczny z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Wągrowcu pod numerami: tel. 67 26 85 680, 504 156 611 – czytamy w komunikacie sanepidu cytowanym przez Onet.

Dzisiaj grzeje: 1. TVN pilnie alarmuje. Żywioł uderzy w Polskę, ostrzeżenia 1. stopnia
2. Zaproponowali mu pół miliona rubli i samochód za kota. Jego odpowiedź była jednoznaczna

Jak podają dziennikarze Onetu, Poznań, jak i całe województwo wielkopolskie notuje łącznie 6038 przypadków zakażeń koronawirusem. Co ważne, 1286 to przypadki aktywne. W regionie covid był bezpośrednią przyczyną śmierci 230 osób. Tzw. ozdrowieńców jest w sumie 4522.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Właściciele wynajęli opiekuna dla psów. Nie mieli pojęcia, kim naprawdę jest, monitoring ujawnił prawdę
  2. Polska rezygnuje z energii węglowej. Przyszedł czas na Zielony Ład
  3. Szelągowska powaliła fanów na łopatki. Widok, którego nie zapomną, wszystko na plaży podczas urlopu
  4. Zrobili sobie rodzinne zdjęcie przy stole. Dopiero później odkryli szczegół, który ich zamurował
  5. Bezwzględny żywioł uderzył, 200 tys. osób ucieka. Media obiegła tragiczna wiadomość ze świata
  6. Wolontariusze odebrali policjantowi skrajnie zaniedbane psy. Teraz policja weszła do ich domów, oburzający powód

Źródło: Onet

Następny artykuł