pożar z ostatniej chwili

Z ostatniej chwili. Czarny dym widać z wielu kilometrów, strażacy są bezradni. Fatalna sytuacja na południu Polski

Pożar, który wybuchł w popularnej turystycznej miejscowości widać z wielu kilometrów. Na miejsce wysłano dwadzieścia zastępów straży pożarnej, jednak są oni bezradni. Na niebie widać kłęby czarnego dymu.

Pożar wybuchł w sklepie w znanej turystycznej miejscowości. Na filmach widać kłęby czarnego dymu unoszące się nad miastem. Według informacji Radia Zet, na miejsce zdarzenia wysłano dwadzieścia zastępów straży pożarnej, która stara się opanować sytuację.

Okropne wieści z południa Polski. Musieli działać bardzo szybko. Liczyła się każda minutaOkropne wieści z południa Polski. Musieli działać bardzo szybko. Liczyła się każda minutaCzytaj dalej

Ogromny pożar w Nowym Sączu

Płonie wielki sklep z elektroniką przy ul. Węgierskiej 79 w Nowym Sączu. Ogień pojawił się około godziny 6 rano. Straż pożarna poinformowała, że ogień objął już cały budynek o powierzchni 45 na 25 m.

- Strażacy fragmentami przecinają dach, aby usunąć gazy pożarowe. Na miejscu jest wystarczająca ilość wody - dojechały dwie cysterny. Częściowo zawaliła się konstrukcja dachu od strony południowej. Działania strażaków potrwają co najmniej kilka godzin – powiedział Radio ZET rzecznik małopolskiej straży pożarnej Sebastian Woźniak.

W akcji bierze udział ponad 20 zastępów Państwowej Straży Pożarnej i OSP, a także Policja - informuje Radio ZET. Służby mają jednak znacznie utrudnioną pracę, ponieważ nie mogą wejść do wnętrza budynku ze względu na zbyt duże zagrożenie.

Dzisiaj grzeje: 1. TVN przekazał wstrząsające informacje. Dramat turystów na Bałtyku, ewakuowano 280 osób
2. Więzienie nie jest jedynym dramatem Tomasza Komendy. Ujawniono, że po wyjściu na wolność nieludzko go wykorzystywano
3. Pani Magda szła do Morskiego Oka i nie mogła uwierzyć. Od razu wyciągnęła telefon

Według informacji podanych przez RMF24, w Nowym Sączu tworzą się olbrzymie korki, które utrudniają ruch publiczny. W różnych punktach miasta dostrzegalna jest ogromna smuga dymu. Przyczyna pożaru nie jest na razie znana, według portalu "Miasto Nowy Sącz", w nocy mogło dojść do zwarcia instalacji elektrycznej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przykre wieści z rana. Nie żyje prawdziwa gwiazda
  2. Tajemnica Całunu Turyńskiego odkryta? Lekarz uważa, że Jezus zmartwychwstał
  3. Właśnie wydano ostrzeżenie dla części Polaków. Zacznie się już jutro, złe wieści dla urlopowiczów
  4. Potężne zagrożenie w części Polski. IMGW bije na alarm
  5. Byliście w Błędnych Skałach? Niesamowite miejsce
  6. Tragiczny wypadek na górskim szlaku. Mężczyzna skoczył do wrzącej wody by ratować psa

Źródło: RMF24

Następny artykuł