poradnik WOŚPScreen/youtube/Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Wyjątkowa szansa dla wszystkich turystów na wsparcie WOŚP. Trzeba się jednak pośpieszyć

Poradnik dotyczący podróży również może wspierać Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Pewna miłośniczka turystyki przygotowała ofertę, dzięki której pasję do poznawania świata połączyć można z pomocą potrzebującym.

Poradnik skierowany do turystów i podróżników może mieć różne formy i wydania. Niektórzy są zwolennikami wersji papierowych, inni dali się ponieść nowoczesności i wszystko mają w formie mobilnej. Niezależnie jednak od preferencji, jest szansa na to, by każda osoba kochająca zwiedzanie Europy i świata wsparła Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Wreszcie dobre informacje z Australii. Strażacy i eksperci mają świetne wiadomości na temat żywiołuWreszcie dobre informacje z Australii. Strażacy i eksperci mają świetne wiadomości na temat żywiołuCzytaj dalej

Okazuje się, że w tym roku wraz z WOŚP postanowiła zagrać polska autorka bloga Italia by Natalia. Jak sama nazwa wskazuje, tematyka skupiona jest wokół podróży do Włoch, a teraz również pomagania. Do końca dzisiejszego dnia można każdy miłośnik turystyki może wspomóc Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, zdobywając jednocześnie poradnik podróżniczy.

Poradnik turystyczny wsparciem dla WOŚP

Może to być szczególna okazja dla fanów Włoch, ale też osób, które do tego państwa dopiero planują się wybrać. Ze sprzedaży każdego poradnika lub przewodnika e-book, który zostanie kupiony od soboty 13 stycznia do poniedziałku do godziny 23:59, połowa ceny zostanie przekazana na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

- Akcją objęte są wszystkie moje przewodniki i poradniki, łącznie z najnowszym i będącym najbardziej na czasie, czyli o podróży jesienią, zimą i wiosną na Sycylię - czytamy na blogu autorki.

Jak sama podaje, na koniec akcji sprzedane książki zostaną podliczone, a środki przekazane jako jedna kwota na WOŚP.

Apel autorki do przeciwników WOŚP

Autorka bloga Italia by Natalia zwróciła się również z bardzo ważnym apelem do przeciwników Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Sama nie ocenia osób krytykujących WOŚP, tego samego więc oczekuje od nich.

- Nie zamierzam nikogo krytykować, bo sama wyznaję zasadę, że każdy ma prawo do własnego zdania i własnych poglądów, o ile takie samo prawo daje innym, na przykład mnie - czytamy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie uwierzycie, kim jest żona Jurka Owsiaka. Jego przeciwnicy dostaną zawału
  2. Robert Lewandowski prosi swoich fanów o pomoc. Mały Patryk walczy ze śmiertelną chorobą
  3. Nie żyje władca, który rządził krajem przez 50 lat. Obalił własnego ojca, błyskawicznie wyznaczono następcę
  4. 8 tysięcy ludzi ewakuowanych, wprowadzono 3. poziom alarmowy. Nagłe przebudzenie wulkanu
  5. Wielu Polaków nawet nie wie o jej istnieniu. Magiczna Kraina znajduje się w naszym kraju
  6. Wielu Polaków chciało mu pomóc. Niestety, nie żyje Patryk

Źródło: ItaliabyNatalia

Następny artykuł