Pomorze koronawirusgooglemaps/screen

Pani Teresa ma 103 lata i powaliła wszystkich na łopatki. Nawet córce z Niemiec opadła szczęka

Pomorze notuje coraz wyższe wskaźniki zakażeń koronawirusa. Nikt się nie spodziewał historii, której bohaterką jest Pani Teresa z Pomorza. Nawet córce z Niemiec opadła szczęka.

Pomorze jest jednym z tych regiony w Polsce, gdzie niektóre powiaty są na liście zagrożonej, aby trafić do żółtej lub czerwonej strefy. Sytuacja pogorszyła się, zgłasza w wakacje, gdy nad polskie morze zjechało tysiące Polaków. Młodzi nie przestrzegali obowiązujących zasad i nie brali sobie do serca konsekwencji, jakie wynikają z covid19. Najbardziej narażoną grupą są osoby po 60 roku życia, którzy w najbardziej drastyczny sposób przechodzą chorobę. Są jednak wyjątki, które budzą prawdziwy podziw.

Był blisko Andrzeja Dudy. Zakaził się koronawirusem. Kancelaria Prezydenta potwierdzaBył blisko Andrzeja Dudy. Zakaził się koronawirusem. Kancelaria Prezydenta potwierdzaCzytaj dalej

Pani Teresa ma 103 lata

Jak się okazuje, Pani Teresa położyła na łopatki wszystkich swoich młodszych kolegów. Pani Teresa ma 103 lata i zakaziła się koronawirusem w domu spokojnej starości. Bardzo szybko przewieziono Panią Terese do szpitala, lecz jak się okazuje, taka interwencja nie była w ogóle potrzeba. Pani Teresa mimo swojego sędziwego wieku przeszła koronawirusa bez żadnych objawów. Lekarzom i rodzinie opadła aż szczeka z wrażenia. Pani Teresa mogłaby obdarować wigorem cały swój pomorski powiat, w którym mieszka. Z relacji wnuczki pani Teresy wiemy, że staruszka nie chciała jechać do szpitala i buntowała się.

- Babcia nie chciała jechać do szpitala, bo nie miała żadnych objawów choroby! - powiedziała Małgorzata Kott, wnuczka pani Teresy.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie było innego wyjścia, powrócono do ostrych restrykcji. Pandemia przybrała na sile, horrendalny przyrost chorych
2. Nowe informacje o Szumowskim zasmucają. Niestety, zostało mu mało czasu
3. Zatankowała auto i wpadła. Grozi jej teraz 8 lat więzienia

Pani Teresa miała 4 testy na koronawirusa

Pani Teresie zostały wykonane cztery testy na obecność koronawirusa. Pierwsze dwa testy były pozytywne. Trzeci był niejednoznaczny, a czwarty wykazał już brak obecność wirusa u Pani Teresy.

- Stan zdrowia kobiety od początku wydawał się lekarzom ponadprzeciętnie dobry, zwłaszcza jak na taki wiek. Jest to zjawisko na skalę europejską! - powiedział dyrektor SP ZOZ-u w Kędzierzynie -Koźlu.

Kobieta bardziej podłamała się psychicznie, ponieważ obawiała się szpitala.

- Natomiast podłamała się psychicznie, leżąc w izolatce w szpitalu. Nie chciała jeść. Mówiła, że umrze w szpitalu. Przekazałam jej przez pielęgniarki, że musi przesunąć dzień śmierci, bo ja chcę ją jeszcze zobaczyć i przytulić się! Odpowiedziała, że w takim razie dobrze, przesunie! - powiedziała wnuczka Pani Teresy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ekstraklasa na weekend. Gdzie oglądać? Transmisja na żywo, stream online, TV
  2. Kościół wydał niespodziewane stanowisko. Tadeusz Rydzyk weźmie sobie do serca?
  3. Turystka myślała, że robi zwykłe selfie. Kiedy zobaczyła, co uchwyciła, natychmiast poszła na policję
  4. Tragiczne wiadomości zza granicy. Zginęło co najmniej 90 osób, 1000 domów zniszczonych
  5. Pilne ostrzeżenie GIS dla wszystkich Polaków, nie żyje już 11 osób. Nie chodzi o koronawirusa
  6. Przez lata opiekował się białymi lwami. Znienacka go zaatakowały, niestety nie żyje

Źródło: Dziennik Bałtycki

Następny artykuł