Pomorze wstrzymuje kolejkę SKM.Fot. Wikipedia.org/ Prometheus1/ CC BY-SA 4.0/ https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0/deed.pl (zdjęcie ilustracyjne)

Tragedia na Pomorzu. Pociągi zablokowane. Widok był druzgocący. Na miejscu są służby

Pomorze usłyszało o tragicznym wypadku na znanej trasie kolejowej. Mężczyzna zginął na miejscu. Sprawę badają służby. Ruch pociągów jest w znacznym stopniu utrudniony.

Pomorze bada sprawę wypadku na trasie kolejowej między Redą a Wejherowem. Pociąg SKM potrącił mężczyznę, który znajdował się w pobliżu torowiska. Jak na razie nie wiadomo, czy ofiara była pod wpływem alkoholu lub intencjonalnie weszła pod jadący skład.

7 osób nie żyje, 60 jest rannych. Nie mieli szans, wiadomości ze świata są tragiczne7 osób nie żyje, 60 jest rannych. Nie mieli szans, wiadomości ze świata są tragiczneCzytaj dalej

Pomorze: Pociąg potrącił 48-letniego mężczyznę

Jak podaje redakcja Radia Zet, do zdarzenia doszło w niedzielę (19 lipca) po godzinie 16:00. Skład kolejki metropolitalnej SKM między Redą a Wejcherowem potrącił 48-letniego mężczyznę, który zginął na miejscu. Obrażenia były na tyle duże, że służby nie były w stanie uratować poszkodowanego. Teraz północne Pomorze zmaga się z niemałymi problemami na trasie.

Obecnie służby raportują całe zdarzenie, a władze kolei wstrzymują ruch pociągów SKM na trasie między Redą a Wejherowem. Według relacji Radia Zet, Pomorze notuje coraz większe utrudnienia w kursowaniu pociągów SKM. Już po południu wydano oficjalną decyzję o wstrzymaniu kursów.

Pomorze z problemami na kolei

Po południu Pomorze Północne musiało wstrzymać kursy pociągów SKM. Trasa między Redą a Wejcherowem jest teraz obsługiwana przez komunikację zastępczą. Co ważne, linie autobusowe na trasie wypadku będą honorować bilety zakupione w ramach kursów PKP. Co ważne, do podobnych zdarzeń doszło również na wschodzie Polski.

Dzisiaj grzeje: 1. Pilnie zamykają dwa kąpieliska nad polskim morzem. Co się stało?
2. Ojciec i syn rażeni piorunem w Małopolsce. Uciekając przed burzą, podjęli jedną z najgorszych decyzji

- Autobusy Kolejowej Komunikacji Zastępczej będą podstawione w Redzie i Wejherowie. Autobusy komunikacji zastępczej odjeżdżają z Redy i Wejherowa spod budynku dworca, z przystanków osobowych Reda Pieleszewo, Wejherowo Śmiechowo, Wejherowo Nanice z przystanków komunikacji miejskiej przy drodze krajowej numer 6 - czytamy w komunikacie SKM cytowanym przez Radio Zet.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Żałoba w Hiszpanii. Media potwierdziły najgorszą wiadomość, nie żyje legenda Sevilli, był jednym z najlepszych w historii
  2. Zdumiewające porównanie zagranicznych mediów. Jeszcze nikt nie przedstawił Kingi Dudy w podobny sposób, będzie zadowolona?
  3. Przepiękny Karpacz podbił serca turystów. Lista atrakcji jest bardzo długa
  4. Rząd alarmuje. Turyści muszą bardzo uważać, można łatwo stracić ogromne pieniądze na wakacje
  5. Dają dwa cenniki za granicą. Niektórzy turyści mają drożej, skandal
  6. Pies albo mieszkanie. Niepełnosprawny weteran stanął przed ciężkim wyborem, los pupila zależał od jego decyzji

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł