Polska Organizacja Turystyczna ważny apelpixabay.com Skitterphoto

Ważny apel Polskiej Organizacji Turystycznej. Dotyczy 6 milionów rodaków

Polska Organizacja Turystyczna w związku z zakończeniem tegorocznego lata zwróciła się do Polaków z bardzo ważną informacją. Komunikat dotyczy aż około 6 milionów obywateli naszego kraju. Wiele rodzin powinno uważnie zapoznać się z jego treścią. Szczegóły przekazał już prezes organizacji, Robert Andrzejczyk.

Polska Organizacja Turystyczna niedawno przekazała komunikat, którym powinni zainteresować się Polacy. Szczególnie dotyczy to tych obywateli naszego kraju, którzy korzystają ze świadczeń w postaci Polskiego Bonu Turystycznego. Konkretne wiadomości potwierdził też prezes organizacji, Robert Andrzejczyk. W związku zakończeniem lata wiele osób czekało na te informacje.

Już nie ma odwrotu. Rząd wydał dziś rozporządzenie, ogromny cios dla turystykiJuż nie ma odwrotu. Rząd wydał dziś rozporządzenie, ogromny cios dla turystykiCzytaj dalej

Chociaż zarówno wakacje, jak i kalendarzowe lato dobiegły już końca, Polska Organizacja Turystyczna przekazała ważny apel. Wiadomo już, że nie wszyscy Polacy zdążyli skorzystać w tegorocznym sezonie ze świadczeń w postaci Polskiego Bonu Turystycznego. Ile czasu im zostało i na co będą mogli przeznaczyć środki z bonu?

Polska Organizacja Turystyczna przekazała informacje Polakom, którzy nie zdążyli skorzystać z bonu

W odpowiedzi na coraz więcej pojawiających się pytań Polska Organizacja Turystyczna postanowiła przekazać Polakom szczegółowe informacje dotyczące bonów. Z różnych powodów nie wszyscy zdążyli skorzystać ze świadczeń podczas tegorocznego lata, ale niekoniecznie też chcą zrobić to jesienią i zimą. Do kiedy mają czas na realizację nieaktywowanych środków?

- Zachęcam państwa do spokojnego wybrania miejsca, gdzie zrealizujecie bon turystyczny. Jeśli zdecydujecie się na krótki wyjazd jesienią lub wiosną, kiedy ceny są niższe, to nie tylko zyskacie więcej, ale również wspomożecie przedsiębiorców w okresie niskiego sezonu. Polska jest piękna cały rok. A bonem można zapłacić lub dokonać rezerwacji aż do marca 2022 roku - słowa prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej cytuje portal Wirtualna Polska.

Komunikat, jaki przekazała Polska Organizacja Turystyczna, z pewnością uspokoi wielu Polaków. Przypominamy, że świadczenia w postaci Polskiego Bonu Turystycznego weszły w życie dopiero 1 sierpnia br. Wszystko wskazuje na to, że rodziny objęte bonem mogą w spokoju planować kolejne wakacje. Środkami można płacić za usługi hotelarskie lub imprezy turystyczne.

Dzisiaj grzeje: 1. Sąsiad Polski wprowadza stan wyjątkowy. Zmiany już od jutra
2. Prowadząca "Koło fortuny" ujawniła, jak naprawdę pracuje jej się w TVP. Bezlitosne słowa
3. Polacy mogą już nie wjechać do zagranicznego miasta. Tylko 31 państw ma pozwolenie na loty.

Trzeba przyznać, że Polski Bon Turystyczny spotkał się z ogromnym zainteresowaniem Polaków, co potwierdzały ośrodki wypoczynkowe. W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o wielkich zmianach, jakie wprowadził Uber.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ogromny husky niechcący uderzył dziecko łapą w twarz. Już po sekundzie zareagował w niesamowity sposób
  2. Prowadzi "Jeden z dziesięciu" od lat, jednak niewielu zna jego prawdziwą twarz. Ujawniamy kim naprawdę jest Tadeusz Sznuk
  3. Fani nie mogą się oderwać od wakacyjnego zdjęcia córki Małysza. Pokazała szczegół, o którym nawet nie myśleli
  4. Robert Makłowicz zasłynął dzięki podróżom, nagle zniknął. Wyszło na jaw, czym się dziś zajmuje
  5. Zbliża się premiera prawdziwego hitu na Netflixie. Każdy amator podróży musi go obejrzeć
  6. Wróciła do domu pod wpływem. Jej golden retriever zareagował, kamery wszystko nagrały

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł