Polska relacja z suntagoScreen/youtube/Andrzej Łapiński/zdjęcie poglądowe

Okropna relacja turystki z Suntago Park of Poland. "Krzyczeliśmy, ale zero reakcji"

Polska od kilku dni żyje relacjami z nowo otwartego, wodnego parku rozrywki, Suntago Park of Poland. Niestety wielu turystów narzeka na nową atrakcję, a teraz do sieci trafiła bardzo nieprzyjemna relacja z tego miejsca.

Polska ma wiele atrakcji, które przyciągają nie tylko turystów z całego świata, ale też z Europy oraz innych kontynentów. Mamy zarówno interesującą historię, jak i przepiękne tereny z niesamowitymi widokami. Nie brak u nas też miejsc, w których można się po prostu wyśmienicie bawić, takich jak np. parki rozrywki. Niedawno miało miejsce wielkie otwarcie nowego Park of Poland, który jest największym, zadaszonym, wodnym parkiem na całym Starym Kontynencie. Wydarzenie to zgromadziło tłumy, nie wszyscy jednak byli zadowoleni.

Jest oświadczenie Suntago Park of Poland. Odpowiedzieli na liczne skargi turystówJest oświadczenie Suntago Park of Poland. Odpowiedzieli na liczne skargi turystówCzytaj dalej

Polska ma swój wielki park wodnej rozrywki, nie brak jednak kontrowersji

Na Facebooku powstała grupa "Park of Poland Suntago - OPINIE". Stworzono ją, ponieważ z Google Maps zniknęła strona, na której możnaby oceniać nową atrakcję. Ludzie na wspomnianej grupie dzielą się swoimi doświadczeniami w parku rozrywki, niestety jednak nie są to wyłącznie przyjemne głosy. Jedna z użytkowniczek opublikowała bulwersującą relację z sytuacji, która ją spotkała.

- Z chłopakiem zjeżdżaliśmy na Hunterst Raft Race ; przed nami jedna para utknęła przed samym zjazdem na rampę a my zatrzymaliśmy się za nimi w 4 osoby krzyczeliśmy ale 0 reakcji kogokolwiek ratownicy z dołu nawet nie dali cynka na górę żeby tamten nie wpuszczał kolejnej osoby on sam też nie widział [pisownia oryginalna] - czytamy na grupie.

Jak napisała, musiała odpychać się ostatecznie własnymi siłami, jednak mimo wszystko na dole doszło do zderzenia,

- Na dole doszło do zderzenia a była to jednak prędkość oberwałam w piszczel a chłopak w głowę i do tego miał podrapane i posiniaczone plecy i łokcie . Na szczęście tylko tak się skończyło na koniec ani słowa od tych niby ratowników a za to ludzie którzy utknęli tam przed nami specjalnie czekali żeby zapytać czy nic się nie stało [pisownia oryginalna] - opisuje całą sytuację użytkowniczka.

Dzisiaj grzeje: 1. WizzAir odwołuje kolejne loty z Polski. Wielu pasażerów dostanie pieniądze
2. Emerycie, sprawdź swój przelew z ZUS. Na twoje konto trafi większe świadczenie

Park of Poland jak na razie nie zabrał głosu w związku z kontrowersyjnymi sytuacjami, do których doszło na terenie parku. Przedstawiciele nie tłumaczą się z zarzutów publikowanych przez turystów, trzeba jednak przyznać, że takie relacje nie stawiają nowej atrakcji w zbyt dobrym świetle.

polska relacja suntago

Screen/facebook/Park of Poland Suntago - OPINIE

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Od czego zaczęła się choroba Królikowskiego? Jedno ugryzienie ruszyło lawinę nieszczęść
  2. Robert Makłowicz jest zdruzgotany. Nagle nadeszła smutna wiadomość
  3. Polka mieszka w czerwonej strefie we Włoszech. "Straszna panika, radzimy sobie, jak możemy"
  4. LOT ma błyskawiczną ofertę dla turystów. Niewiele czasu, by kupić najtańsze bilety
  5. Nowe biuro podróży na polskim rynku. Turyści mają ogromny powód do radości, kusząca oferta
  6. Nie żyje legenda wśród polskich trenerów. Przegrał ze straszną chorobą, smutne informacje

Źródło: Facebook

Następny artykuł