polska wyspaScreen/youtube/PAIT

Rajska wyspa w Polsce w końcu gotowa. Ogłoszono oficjalny termin otwarcia

Polska w końcu może zaprosić turystów na swoją własną, rajską wyspę. W końcu jej budowa dobiegła końca i już wiadomo, kiedy będą mogli cieszyć się z niej pierwszy przyjezdni.

Polska ma do zaoferowania turystom wiele atrakcji, takiej jak ta do tej pory jednak jeszcze nie było. Park of Poland to wyjątkowa inwestycja, która w końcu została ukończona, a już wkrótce nastąpi jej wielkie otwarcie. Wielu miłośników ogromnych emocji i dobrej zabawy nie mogło się tego doczekać, lecz teraz wszystko stało się jasne.

Śmiertelny wirus jest już w Europie? Cztery osoby w szpitalu, lotniska w Polsce reagująŚmiertelny wirus jest już w Europie? Cztery osoby w szpitalu, lotniska w Polsce reagująCzytaj dalej

Pierwsze wiadomości o ukończeniu parku pojawiły się już jakiś czas temu, jednak nie były oficjalnie potwierdzone. Teraz jest już jasne, że na terenie niezwykłego aquaparku już w pierwszych dniach lutego pojawić się mają kontrolerzy, a niewiele później wejście do niej otrzymają również pierwszy turyści.

Polska otwiera długo wyczekiwaną atrakcję

Jak podaje portal Warszawa.naszemiasto.pl, obiekt początkiem miesiąca ma przejść kontrolę, a jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, już w połowie lutego być może zostanie oddany do użytku. Znajduje się pod Mszczonowem, a dokładniej w miejscowości Wręcza, około 40 km od Warszawy

- Przewidywany termin przeprowadzenia kontroli obowiązkowej obiektu: 03.02. 2020r.- 07.02. 2020r. - napisała portalowi inspektor PINB, Agnieszka Dęska-Puta.

Oczywiście data zależna będzie jeszcze o decyzji inwestora oraz wielu innych czynników, jednak w mediach branżowych przewiduje się, iż nastąpi to w czasie ferii zimowych. Te na Mazowszu trwają od 10 do 23 lutego.

Na turystów czeka wiele atrakcji

Z pewnością wielu fanów szaleństwa i dobrej zabawy nie może się doczekać tego wyjątkowego przedsięwzięcia. Park of Poland jest wyspą stworzoną pośrodku Mazowsza, której powierzchnia zajmuje 75 tysięcy mkw. Jak podają twórcy w środku w jednym momencie przebywać będzie mogło nawet dziesięć tysięcy osób.

Na miejscu znajdują się liczne plaże, palmy oraz oczywiście baseny i zjeżdżalnie.

- Mamy tu zjeżdżalnie z pontonami 1, 2 oraz 4-osobowymi, a także tęczową zjeżdżalnię ośmiotorową, z której zjeżdża się na specjalnych matach głową do przodu - opowiadał portalowi Warszawa.naszemiasto.pl project manager, Jakub Bielecki.

Ogólnie do dyspozycji gości będą 32 zjeżdżalnie, liczne sauny oraz cały szereg innych atrakcji oraz udogodnień.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Idealne ferie z rodziną? Polacy zapominają o jednym, ważnym szczególe
  2. Michał Szpak padł ofiarą oszustów. Artysta ostrzega swoich fanów
  3. Najczęstsze objawy kobiecych nowotworów. Nie wolno ich lekceważyć
  4. Przejmujące wideo z Chin. Widać, jak traktowani są zarażeni śmiertelnym wirusem
  5. Wielkie szczęście w polskim zoo. Przyszedł na świat przedstawiciel gatunku zagrożonego wyginięciem
  6. Masz kosmetyki z hotelu? Nie wyrzucaj ich do kosza, mogą być cenne
  7. Co najmniej 3 osoby nie żyją, nie wiadomo ile rannych. TVP donosi o okropnej katastrofie

Źródło: NaszeMiasto

Następny artykuł