Polska park of polandScreen/youtube/PAIT

Park of Poland czeka na pierwszych gości. Media weszły do środka, robi piorunujące wrażenie

Polska czeka na oficjalne otwarcie największego parku wodnego w Europie. Park of Poland robi piorunujące wrażenie, dziennikarzom udało się wejść do środka.

Polska z niepokojem czeka na wielkie otwarcie Park of Poland. Suntago Wodny Świat ma być największym, zadaszonym parkiem wodnym w całej Europie. Kuszące opisy oraz filmiki i zdjęcia pojawiają się w sieci od dawna, podsycając ciekawość turystów spragnionych wrażeń i niezwykłych atrakcji. Teraz dziennikarzom Wirtualnej Polski udało się wejść do środka, a relacja z tych odwiedzić robi piorunujące wrażenie.

Ogromna tragedia w polskich górach. Doszło do najgorszego, nie mieli żadnych szans, turystka nie żyjeOgromna tragedia w polskich górach. Doszło do najgorszego, nie mieli żadnych szans, turystka nie żyjeCzytaj dalej

Polska już za 2 dni będzie miała największy park wodny w Europie

Jak podaje Wirtualna Polska, koszt budowy tej niesamowitej atrakcji przekroczył zawrotne 150 mln euro. Inwestycja jest gigantyczna, a znajduje się we Wręczy pod Mszczonowem. Oficjalne otwarcie nastąpi już za 2 dni, dokładnie 20.02.2020 roku. Jak piszą dziennikarze WP, którzy weszli do środka, turyści bez wątpienia będą zachwyceni. Czeka na nich 700 palm sprowadoznych prosto z Kostaryki, Malezji oraz Florydy.

Łączna powierzchnia wszystkich basenów, które czekają na gości, to zawrotne 3500 m kwadratowych. Największy zbiornik ma aż 1000 metrów kw i z pewnością będzie to idealne miejsce do aktywnego wypoczynku dla każdego. Z pewnością popularnością cieszyć się będą również zjeżdżalnie, które łącznie tworzą trasę o długości 3,2 kilometra.

- Pomagałem tej inwestycji, by jak najszybciej została zrealizowana. W końcu spełniło się moje wielkie marzenie ostatnich 30 lat, czyli od momentu, gdy dokopaliśmy się do wód termalnych. Natura niczym więcej poza podgrzewaną wodą nas nie obdarzyła, teren nie jest jakiś nadzwyczajny, typowy mazowiecki krajobraz - cytuje burmistrza Mszczonowa WP.

Dzisiaj grzeje: 1. Najwyższy alarm w europejskim mieście. Gigantyczne zagrożenie koronawirusem
2. Renta dla samotnych Polaków. Mają dostać po kilkaset złotych miesięcznie

Jak zapewnia Wirtualna Polska, wszystko jest już gotowe i czeka na turystów. Bilety są już dostępne do kupienia na oficjalnej stronie ośrodka. Wystarczy jedynie wybrać datę, liczbę osób oraz opcję, którą wybieramy. Niestety przyjazd bez rezerwacji zakończyć się może rozczarowaniem, warto więc o wszystko zadbać wcześniej.

Polska park wodny

Polska park wodny

Polska park wodny

Polska park wodny

Polska park wodny

Fot. Facebook/Park of Poland

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Smutne wieści, już nie zobaczymy Agnieszki Woźniak-Starak. Zdecydowała się na radykalny krok
  2. Ważne, szybko musisz zwrócić znany produkt do Biedronki. Powód jest podejrzany i tajemniczy
  3. Ignorancja turystów wkroczyła na nowy poziom. Weszli na dach, internauci nie mają litości
  4. KPN ostrzega turystów. Ogromne niebezpieczeństwo, ogłoszono zakaz wstępu
  5. Poklepał celnika po plecach, bardzo gorzko pożałował. Tysiące osób żądało uwolnienia, międzynarodowy skandal
  6. Z ostatniej chwili. PZPN podjął decyzję w sprawie kary dla kibiców Legii

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł