polska ratownicy.

Dwa wypadki w polskich górach, jeden turysta nie żyje. Smutne doniesienia z Polski

Polska stała się miejscem wyjątkowo przykrych wydarzeń. W rejonie naszych Rysów doszło do dwóch wypadków, a jeden z nich niestety miał tragiczne konsekwencje.

Polska to przepiękny kraj, a atrakcji turystycznych jest w nim naprawdę wiele. Na miłośników górskich wycieczek oraz podziwiania zimowego krajobrazu z wysokich szczytów czeka wiele wymagających tras, czasem jednak dochodzi do nich do naprawdę tragicznych zdarzeń.

Polacy masowo rezygnują z wyjazdów na narty? Wolimy zupełnie inne rozrywki zimąPolacy masowo rezygnują z wyjazdów na narty? Wolimy zupełnie inne rozrywki zimąCzytaj dalej

Tak się niestety stało również tym razem. Zgodnie z najnowszymi informacjami, w rejonie Rysów doszło w niemalże tym samym czasie do dwóch wypadków. Jeden z nich niestety zakończył się śmiercią turysty.

Polska miejscem tragedii

O niebezpiecznej sytuacji poinformował ratownik dyżurny Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, Krzysztof Długopolski. Zgodnie z jego słowami, dwa wypadki wydarzyły się w niemalże tym samym czasie, a ekipy ratownicze zostały wezwane przez turystów na pomoc. Wyruszyli na pokładzie śmigłowca ratunkowego.

Jak podaje Dziennik.pl, potwierdzona przez ratownika dyżurnego już została informacja, że jedna osoba nie żyje. Drugiej na szczęście nie stało się nic poważnego. Osoba zmarła miała zginąć na skutek upadku z dużej wysokości. Ostatecznie jego ciało zostało przetransportowane do Zakopanego śmigłowcem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 6-miesięczne dziecko utonęło w wannie. Matka była zajęta przeglądaniem internetu
  2. Objawy chorób trzustki, które widać na skórze. Nie wolno ich lekceważyć
  3. Niesamowicie zuchwała kradzież z warszawskiego hotelu. Jakim cudem nikt nie zauważył?
  4. Najsłodszy samolot w historii wzbija się w niebo. Wygląda niesamowicie uroczo i lata też z Europy
  5. Pilna ewakuacja, pożar na lotnisku. Wszystkie loty zostały odwołane, wiadomości zza granicy niepokoją
  6. Wielu Polaków chciało mu pomóc. Niestety, nie żyje Patryk

Źródło: Dziennik.pl

Następny artykuł