Polska odkrycie turystyFot. Pixabay.com/3005398

Turysta dokonał strasznego odkrycia. Pogrzebał nadzieje wielu

Cała Polska miała nadzieję, że się uda. Nikt nie tracił wiary, niestety jeden turysta dokonał okropnego odkrycia, pogrzebało to wszelkie nadzieje.

Polska od stycznia żyła doniesieniami o tragicznym zaginięciu starszego mężczyzny. Poszukiwali go nie tylko bliscy, ale również policja. Akcja zakrojona była na niezwykle szeroką skalę, tymczasem najgorszego odkrycia dokonał przypadkowy turysta.

Sztorm rzucał nim jak szmacianą lalką. Podniebny kolos miał ogromne kłopoty [FILM]Sztorm rzucał nim jak szmacianą lalką. Podniebny kolos miał ogromne kłopoty [FILM]Czytaj dalej

Jak donosi Wirtualna Polska, turysta, którego dane nie zostały ujawnione mediom, spacerował po zalesionym terenie w województwie małopolskim. Przypadkiem natrafił na ciało, po czym natychmiast zawiadomił odpowiednie służby.

Turysta odkrył straszną prawdę

Na ciało zaginionego mężczyzny trafił przypadkowy turysta. Miał spacerować po zalesionych terenach w okolicy miejsowości Binczarowa, znajdującej się w gminie Grybów w województwie małopolskim. Natychmiast zawiadomił policję, a ta po przyjeździe odnotowała, że złoki leżały na ziemi na stromym zboczu.

Teraz nad sprawą pracowała będzie prokuratura, której zadaniem będzie ustalenie przyczyn śmierci mężczyzny. Nie wiadomo, w jakim stanie psychicznym znajduje się turysta, który odkrył straszną prawdę o zaginionym.

Cała Polska miała nadzieję, że się odnajdzie

Przypomnijmy, że o zaginięciu 83-latka poinformowała rodzina, a poszukiwania zakrojone były na szeroką skalę. Zaangażowani byli zarówno bliscy, jak i policjanci, psy tropiące, a nawet śmigłowiec. Niestety wszystko to nie przynosiło żadnych efektów, lecz nikt nie tracił nadziei.

Jak informują służby, wszystko wskazuje na to, że jednak doszło do nieszczęśliwego wypadku, jendka oficjalnie teza ta potwierdzona zostanie po specjalistycznych badaniach.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Miała wziąć z nim ślub. Gdy zobaczyła na nagraniu, co robi z jej psami, odwołała wszystko
  2. Nikt nie chciał go zatrudnić przez autyzm. Teraz sam pomaga innym
  3. Tragedia tuż przy polskiej granicy. Padły strzały, trzy osoby nie żyją, dziecko ranne
  4. Dwie wioski doszczętnie zniszczone, co najmniej 30 osób nie żyje. Dramatyczne wiadomości ze świata
  5. Okropne zachowanie kierowcy turystycznego autobusu. Oni pędzili ratować ludzkie życie [FILM]
  6. Mama wyrzuciła noworodka do śmietnika. Po 28 latach jego ojciec zauważył w telewizji porażającą rzecz

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł