polska pilny zakazTurysci.pl

Jest potwierdzenie, pilny zakaz. Od 8 rano w poniedziałek

Polska została odcięta od kawałka wybrzeża. Wszystko przez jeden komunikat, który w niedzielę przekazało Rządowe Centrum Bezpieczeństwa. Jednocześnie wprowadzono listę zakazów, do których trzeba będzie się podporządkować.

Polska patrzy w strone wybrzeża, które właśnie zostało objęte dodatkowymi zakazami. Jak wynika z najnowszego alertu RCB, spora część mieszkańców ma absolutny zakaz zbliżania się do plaży. Ma to związek z bardzo poważną operacją, która swarza potencjalne niebespieczeństwo dla osób pozostających w pobliżu. Co się tam wydarzyło?

Tragedia w Chorwacji. 28-letnia Joanna nie żyjeTragedia w Chorwacji. 28-letnia Joanna nie żyjeCzytaj dalej

Polska. Seria zakazów na wybrzeżu

Według informacji przekazanych przez Rządowe Centrum Bezpieczeństwa, osoby przebywające w Gdańsku oraz powiecie nowodworskim mają absolutny zakaz zbliżania się do plaży. Jak podaje Radio Zet, ma to związek z operacją przemieszczenia, a następnie neutralizacji dwóch obiektów niebezpiecznych. Chodzi o niemieckie miny morskie typu GC, pochodzących z okresu II wojny światowej.

- Uwaga Alert RCB! Dla osób przebywających w Gdańsku i w powiecie nowodworskim (woj. pomorskie). Jutro (14.09) i we wtorek (15.09) neutralizacja min morskich. Od 8.00 do 15.00 na odcinku Gdańsk Brzeźno – Mikoszewo będzie obowiązywał zakaz zbliżania się do plaży - czytamy na Twitterze Rządowego Centrum Bezpieczeństwa

Dzisiaj grzeje: 1. Bałtyk odkrył swoją mroczną tajemnicę. Świat poznał prawdę
2. Wraca temat podwyżek dla polityków. Prace po cichu już rozpoczęte, poznaliśmy szczegóły

Operację przeprowadzi Grupa Nurków Minerów 8. Flotylli Obrony Wybrzeża. Przewidziano również zapasowy termin akcji na 21-25 września, w razie nagłego pogorszenia warunków pogodowych. Więcej na ten temat pisaliśmy we wcześniejszym artykule. Będzie to druga akcja w tym roku przeprowadzana na wodach Zatoki Gdańskiej - pierwsza miała miejsce w czerwcu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Turysta chciał być zabawny i wepchnął małpę do wody. Natychmiast dostał lekcję, którą zapamięta do końca życia
  2. O istnieniu tych tajemnic na Windows XP nie mieliście pojęcia. Najciekawsze easter egg'i legendarnego systemu
  3. Jest największy w Polsce. Chcą ewakuować ludzi, żeby go ruszyć
  4. Od dzisiaj nowe przepisy w Polsce. Każdy powinien wiedzieć
  5. Nagle runął, 50 osób może nie żyć. TVP przekazało rano dramatyczne wiadomości ze świata
  6. Wstrząsający materiał z monitoringu. Psi fryzjer przyłapany na niedopuszczalnym czynie

Następny artykuł