Polska miejscem dwóch tragediiFot. Pixabay.com/kropekk_pl

Tragedia, nie żyją. Czarna środa dla jednego regionu Polski

Polska stała się miejscem dwóch katastrof. Wszystko wydarzyło się w środę. W górach doszło do dwóch wypadków turystów. Niestety, obaj nie żyją. Poinformowali o tym pracownicy Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Polska nie może cieszyć się informacjami z południa kraju. W środę w Tatrach doszło do dwóch tragedii. Turyści mieli wypadek. Niestety, dwie osoby nie żyją. Wypowiedziało się Tatrzańskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe. Co wydarzyło się w górach?

Danielek nie żyje. Dramatyczna wiadomość obiegła PolskęDanielek nie żyje. Dramatyczna wiadomość obiegła PolskęCzytaj dalej

Polska. Dwa śmiertelne wypadki w górach

We wtorek kobieta wyruszyła na wyprawę w góry od strony Słowacji. Dzień później ratownicy zaczęli jej szukać, ponieważ nie wróciła na noc. Niestety, kobieta nie żyje. Jej ciało odnaleziono w masywie Rysów. Kilka godzin później doszło do kolejnej tragedii. W rejonie Orlej Perci doszło do innego śmiertelnego wypadku.

Ciało turystki, która została znaleziona po stronie słowackiej Tatr, będzie transportowane na dół przez tamtejszych ratowników. Uważają oni, że kobieta podczas drogi powrotnej z Rysów zgubiła szlak. Prawdopodobnie spadła z dużej wysokości.

W przypadku tragedii w Orlej Perci nie są znane jeszcze okoliczności wypadku. Jak wiadomo, potrzebna była też trzecia i czwarta interwencja. Na szczęście obie skończyły się szczęśliwie. Ratownicy musieli pomóc zejść ze szlaku turyście w rejonie Żlebu Kulczyńskiego, a także kobiecie w Dolinie Strążyskiej.

Dzisiaj grzeje: 1. Polsat potwierdza. Rząd podjął decyzję. Jesienią Polaków czeka prawdziwa rewolucja
2. Gwiazda TVN dziś wolałaby zapomnieć o swoim udziale w Kuchennych Rewolucjach. Magda Gessler poniosła porażkę

Góry cały czas przyciągają dużą ilość turystów. W porównaniu do morza czy Mazur, wyjazd na południe Polski jest atrakcyjny nawet w okresie jesiennym. TOPR apeluje jednak, aby pamiętać o zasadach bezpieczeństwa i odpowiednie przygotowanie do wyprawy. O innym wypadku w Tatrach pisaliśmy tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gigantyczny dog niemiecki zbliżył się do przerażonego szczeniaczka. Właścicielka nie reagowała
  2. Milionerzy: Dostał niezwykle ciężkie pytanie za 40000 zł. Znasz poprawną odpowiedź?
  3. TVP donosi. Doszło do poważnego wypadku z udziałem polskich służb
  4. Polsat potwierdza. Rząd podjął decyzję. Jesienią Polaków czeka prawdziwa rewolucja
  5. Największa gwiazda Opola trafiła do sądu. Fani nie mogą uwierzyć. O co chodzi?
  6. Wstrząsające nagranie z monitoringu windy. Mężczyzna robi biednemu psu okropne rzeczy

Źródło: RMF24

Następny artykuł