polska skorpionfot. facebook.com/ Patrol Eko Torun

Otworzyła pudełko i zdrętwiała. Mogła stracić życie. Przywędrował z egzotycznego kraju do Polski

Polska jest krajem, gdzie możemy potkać egzotyczne zwierzęta tylko w zoo. Wielkiego szoku doznała kobieta w jednym z centrów handlowych. W kurtce, która miała trafić do sprzedaży znajdował się pasażer na gapę.

Polska nie jest miejscem, gdzie często mamy do czynienia z jadowitymi pajęczakami. Zdumiewającego odkrycia dokonano w sklepie odzieżowym w Toruniu, gdzie w pudle z kurtkami podróżował pasażer na gapę. Na miejsce wezwano odpowiednie służby.

Stało się. Rząd podjął decyzję. Nowa tarcza antykryzysowa wchodzi w życie. Tysiące Polaków odetchnie z ulgą po straconych wakacjachStało się. Rząd podjął decyzję. Nowa tarcza antykryzysowa wchodzi w życie. Tysiące Polaków odetchnie z ulgą po straconych wakacjachCzytaj dalej

Polska. Egzotyczne zwierzę w centrum handlowym

W jednym ze sklepów odzieżowych w toruńskim centrum handlowych sprzedawczyni trafiła na niebezpieczne zwierzę. Żywy skorpion ukryty był w kurtce, która miała trafić do sprzedaży. Na miejsce został wezwany Eko Patrol.

- Takie egzotyczne i zarazem niebezpieczne okazy też się trafiają. Skorpion złoty po swojej długiej podróży został zabezpieczony i przekazany pod opiekę eksperta terrarystyki - napisał na swoim profilu na Facebooku Eko Patrol Toruń.

Dzisiaj grzeje: 1. Media informują, Dorota Gardias ma koronawirusa, jej stan jest poważny. Zwiedziła całą Polskę, do zakażenia doszło w najmniej spodziewanym miejscu
2. Widzowie programu "Rolnik szuka żony" oburzeni wyczynami uczestnika. Posypała się krytyka, TVP interweniuje
3. Już nie ma odwrotu. Rząd wydał dziś rozporządzenie, ogromny cios dla turystyki

Jak się okazuje niebezpieczny gatunek to skorpion złoty (Mesobuthus martensii), którego w naturalnym środowisku można spotkać na stepach i pastwiskach w północno-wschodnich Chinach i Mandźurii. Żywi się głównie bezkręgowcami, które uśmierca przy pomocy jadu. Jest niebezpieczny także dla człowieka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Owczarek zbliżył się do malutkiego dziecka. Nikt nie przewidział, co stanie się sekundę później
  2. Ekstremalna planeta, która nie powinna istnieć. Jest na niej prawie tak gorąco, jak na Słońcu
  3. Jackowski przekazał najnowszą wizję, część widzów zamarła. Chodzi o Polaków za granicą
  4. PKP właśnie ogłosiło. Pasażerowie łapią się za głowy
  5. Policja pilnie prosi o pomoc, ujawniła nagranie z monitoringu. Całe Tatry drżą z obaw
  6. Ogromny husky niechcący uderzył dziecko łapą w twarz. Już po sekundzie zareagował w niesamowity sposób

Źródło: RMF24

Następny artykuł