Polsat przekazał wiadomośćFot. Pixabay Hans

Z ostatniej chwili: 29 osób nie żyje, zawalił się dach restauracji. 700 osób ruszyło na pomoc, wiadomość ze świata

Polsat News przekazał dramatyczne wieści. Podczas obchodów uroczystości, zawalił się dach restauracji. W wyniku tragicznego zdarzenia życie straciło 29 osób . Do akcji ratunkowej przystąpiło aż 700 ludzi, którzy wyciągali ocalałych spod gruzów budynku. Wśród uratowanych są także ciężko ranni. Ratownicy skończyli czynności w niedzielę 30 sierpnia br.

Polsat News potwierdził dramatyczne wiadomości z Chin. W prowincji położonej w północnej części kraju, doszło do zawalenia się dachu budynku. W momencie tragedii w restauracji przebywali goście, którzy obchodzili uroczystość urodzin jednego ze zgromadzonych. W wyniku zdarzenia odontowano 29 ofiar śmiertelnych. W akcję ratowniczą zaangażowało się 700 osób.

Pilny komunikat do Polaków. Nie wolno, skutki mogą być opłakanePilny komunikat do Polaków. Nie wolno, skutki mogą być opłakaneCzytaj dalej

Zgodnie z informacjami potwierdzonymi przez Polsat News, do zawalenia się dachu doszło w restauracji w Xiangfen w prowincji Shanxi w północnych Chinach. W sobotę 29 sierpnia w lokalu Juxian goście obchodzili 80. urodziny jednego ze zgromadzonych. Akcja ratunkowa, w której udział brało aż 700 osób, zakończyła się w niedzielę 30 sierpnia. Spod gruzów udało się wydostać ocalałych, jednak niektórzy z nich są poważnie ranni.

Polsat News: w chińskiej restauracji zawalił się dach. Zginęło 29 osób

Jak informuje Polsat News, w wyniku katastrofy w chińskiej restauracji Juxian w Xiangfen w prowincji Shanxi zginęło 29 osób. Dzięki zorganizowanej wielkiej akcji ratunkowej udało się uratować 57 osób, które były uwięzione pod gruzami budynku. Kilkanaście z nich odniosło obrażenia.

Według Polsat News, wśród ocalałych 7 osób jest poważnie rannych. Czynności prowadzone przez 700 osób zaangażowanych w akcję ratunkową, zakończyły się w niedzielę 30 sierpnia rano. Zgodnie z relacją mediów, przyczyny zawalenia się konstrukcji chińskiej restauracji nadal są ustalane.

Dzisiaj grzeje: 1. Główny inspektor sanitarny ostrzega. Już niedługo nawet kilka tysięcy zachorowań jednego dnia
2. Właśnie przekazano pilny alert dla Polaków. Sytuacja jest zła, wojsko w gotowości
3. Policjant złapał ją za kółkiem w Brzezinach. Pomimo 3,5 promili we krwi miała jedną prośbę

Wiadomość o tej tragedii Polsat News potwierdził dzisiaj, tj. 30 sierpnia po godzinie 8:00. W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o niebezpieczeństwie, które wisiało nad Polską.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Piękna narzeczona Arkadiusza Milika ma wielkie problemy. Wszystko przez jej ukochanego, wyjątkowo przykre szczegóły
  2. Tysiące Polek i Polaków dostaną dziś identycznego SMS-a. Ważne ostrzeżenie, nie chodzi o pogodę
  3. Wyciekły zdjęcia Jarosława Kaczyńskiego z wakacji. Aż trudno uwierzyć, jak on wygląda
  4. Julia Wróblewska pokazała zdjęcie z Suntago Wodny Świat. Rozbiła bank, fani przecierają oczy
  5. Zenek Martyniuk wyjawił wszystko. Wydaje majątek za granicą
  6. Chciał uśpić psa, bo "jest stary i śmierdzący". Na szczęście weterynarz zainterweniował

Źródło: Polsat News

Następny artykuł