Polsat potwierdził, że Ukraina się zamykagooglemaps/screen

Kolejny kraj zamyka się na przyjezdnych. Nie wpuszczą też Polaków

Polsat przekazał niepokojące wieści zza wschodniej granicy. Nikt się nie spodziewał, że sytuacja tak dramatycznie się rozwinie. Każdego dnia przybywa nowych zakażeń na koronawiruse, więc zamknięcie granic było ostatecznością, aby zatrzymać lawinę zakażeń.

Polsat przekazał najnowsze wieści zza wschodniej granicy Polski. WIelu Polaków może być zaskoczona tak nagłą zmianą, która nastąpiła. Warto śledzić wszelkie komunikaty, ponieważ sytuacja jest dynamiczna i rząd za granicą podejmuje kolejne kroki ograniczające rozwój koronawirusa.

Niewiarygodne wiadomości z Chin. Specjaliści nie mają wątpliwości. Jest nadziejaNiewiarygodne wiadomości z Chin. Specjaliści nie mają wątpliwości. Jest nadziejaCzytaj dalej

Ukraina wprowadza zakaz wjazdu do kraju

Polsat przekazał fatalne wieści zza wschodniej granicy. Ukraina podjęła decyzję o zamknięciu granic i niewpuszczaniu obcokrajowców. Decyzja dla wielu okazała się wielkim zaskoczeniem. Jeszcze nie wiadomo jak długo potrwa izolacja kraju, lecz przesłanki nie wróżą zbyt różowego scenariusza. Z każdym kolejnym dniem przybywa coraz więcej zakażonych koronawirusem. Podjęte kroki mogą wydawać się dramatyczne, lecz dla władz Ukrainy to jedyny sposób na zahamowanie rozwoju wirusa. Zakaz będzie utrzymany prawdopodobnie do końca września. Obostrzenia nie obowiązują jedynie cudzoziemców posiadających pozwolenie na pobyt tymczasowy ani członków misji międzynarodowych i humanitarnych.

Dzisiaj grzeje: 1. Polacy otrzymali wiadomości z pilnym ostrzeżeniem. Zagrożonych jest tysiące osób
2. Porażające informacje wyszły na jaw. Media odkryły, co zrobił Łukasz Szumowski. Nic nie da się ukryć
3. 500 plus nie działa. Rząd wyda setki tysięcy na badanie Polaków

Ukraina walczy z koronawirusem

Ukraina walczy z koronawirusem. Niestety każdy dzień przynosi coraz więcej zakażonych i ofiar śmiertelnych. Tylko wczoraj potwierdzono blisko 2 tysiące nowych zakażeń. Najwięcej przypadków jest w obwodzie odeskim. Do tej pory otrzymano ponad 100 tysięcy pozytywnych testów na koronawirusa. We wtorek premier Denys Szmyhal zapowiedział, że w związku z dużą liczbą zakażeń planuje przedłużenie kwarantanny adaptacyjnej w kraju do 1 listopada.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Oficjalnie: Karol Linetty odchodzi z Sampdorii. Zagra w legendarnym klubie
  2. Plus zaskoczy tysiące klientek i klientów SMS-em. Niezwykła propozycja, może dotyczyć także ciebie
  3. Turystka myślała, że robi zwykłe selfie. Kiedy zobaczyła, co uchwyciła, natychmiast poszła na policję
  4. Tragiczne wiadomości zza granicy. Zginęło co najmniej 90 osób, 1000 domów zniszczonych
  5. Pilne ostrzeżenie GIS dla wszystkich Polaków, nie żyje już 11 osób. Nie chodzi o koronawirusa
  6. Doberman bawił się z dzieckiem, nagle się na nie rzucił. Gdy matka poznała powód, nie mogła się pozbierać

Źródło: PolsatNews

Następny artykuł