Polsat wiadomości z GdyniFot. wikimedia.commons/ Prometheus1/ CC BY-SA 4.0/ https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0/deed.pl

Polsat właśnie przekazał smutną wiadomość. Mieszkańcy Gdyni wstrząśnięci, dramat na ulicach miasta

Polsat przekazał smutną wiadomość. Tragiczne wydarzenia rozegrały się na ulicach Gdyni. Młody mężczyzna nie miał szans na przeżycie po zderzeniu. Mieszkańcy są w szoku, lecz zdradzają zaskakujący szczegół.

Polsat poinformował o tragicznym wypadku 34-letniego kierowcy w Gdyni. W środę wieczorem mężczyzna jechał z dużą prędkością ulicą Wielkopolską, w pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w słup trakcji trolejbusowej. Ratownicy po przybyciu na miejsce próbowali go uratować, lecz bezskutecznie.

Ogłoszono pomarańczowy alert dla połowy kraju. Niestety, okropne wieści dla wszystkich na urlopieOgłoszono pomarańczowy alert dla połowy kraju. Niestety, okropne wieści dla wszystkich na urlopieCzytaj dalej

Polsat podał szczegóły

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący audi podczas zmiany pasa ruchu z niewiadomych przyczyn stracił kontrolę nad pojazdem, w wyniku czego zjechał na pobocze i uderzył w betonowy słup trakcji trolejbusowej - powiedziała Polsat News mł. asp. Jolanta Grunert z gdyńskiej policji.

Świadkowie wypadku mówią o ogromnej prędkości, z jaką jechało audi. Samochód po uderzeniu w słup został praktycznie przecięty na pół, a silnik wyrwał się i upadł kilkanaście metrów dalej. Jak zauważył reporter Polsat News Marcin Józefowicz, ta trasa łączy dzielnicę Karwiny z centrum miasta. W ciągu dnia korki uniemożliwiają rozpędzanie się, lecz późno wieczorem droga jest niemal pusta.

Mężczyzny nie udało się uratować

- Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wydobyciu osoby poszkodowanej z pojazdu i podjęciu razem z zespołem ratownictwa medycznego resuscytacji krążeniowo-oddechowej - powiedział cytowany przez Polsat News mł. kpt. Jakub Friedenberger z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Gdyni. Dodał, że siła uderzenia była duża, a obrażenia poszkodowanego bardzo poważne.

Dzisiaj grzeje: 1. Naukowcy z Uniwersytetu Warszawskiego biją na alarm. Powiedzieli, co stanie się, jeśli dzieci wrócą do szkół
2. Lech Wałęsa ma poważne problemy ze zdrowiem, znów musi brać leki. Dramatyczny wpis zaniepokoił
3. Polacy ruszyli po zwolnienia lekarskie. Ale wcale nie do internisty

Mieszkańcy okolicy przyznali, że w późnych godzinach wieczornych na ulicy Wielkopolskiej słychać głośny warkot silników aut. Kierowcy prawdopodobnie urządzają sobie nielegalne wyścigi, a świadkowie zdarzenia twierdzą, że tak było i tym razem. Gdy auto jadące z ogromną prędkością (wg świadków nawet 200 km/h) uderzyło w słup rozległ się huk słyszany nawet z kilku kilometrów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Shiba inu zawsze uśmiecha się do zdjęć. Ma zaskakujący powód do radości
  2. Justyna Żyła wytacza ciężkie działa przeciwko byłemu mężowi. "Nie jestem dumna z tego, co robię"
  3. Ogłaszają alarm w mieście na polskiej granicy. Co się dzieje?
  4. Będą zmiany na polskiej granicy. Premier Morawiecki potwierdził
  5. Żywioł uderzył w Międzyzdroje. Nie miał litości, służby w akcji
  6. Lojalny pies nie potrafił powstrzymać łez. Do ostatniej chwili nie wierzył w straszną prawdę o swoim właścicielu

Źródło: Polsat News

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł