polsat przekazał informacjęfot. wikipedia.org/ Aga Viburno/ CC BY-SA 3.0/ https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/deed.en

Polsat potwierdził, spełnia się czarny scenariusz w Zakopanem. Niestety

Polsat przekazał przykre informacje w sprawie Zakopanego. Bardzo zła wiadomość dla turystów planujących wyjazd. Ostrzeżenia dotyczą również wielu innych polskich miast. Łącznie wiceminister poinformował o 11 powiatach, które znajdują się w najgorzej sytuacji.

Polsat przekazał przykre informacje dla wszystkich, którzy w najbliższym czasie planują wyjazd do Zakopanego. Portal wspomniał również o 10 innych powiatach, w których sytuacja wygląda naprawdę źle. Wszystko potwierdził wiceminister zdrowia.

Porwało turystę, żywioł uderzył. TVP przekazało dramatyczną wiadomość z zagranicyPorwało turystę, żywioł uderzył. TVP przekazało dramatyczną wiadomość z zagranicyCzytaj dalej

Polsat przekazał informację o Zakopanem

Według informacji przekazanej we wtorek przez Ministerstwo Zdrowia, 11 powiatów zostanie objętych dodatkowymi obostrzeniami. Łącznie w strefie żółtej i czerwonej znalazło się 11 powiatów. Oznacza to znaczące utrudnienia dla osób, które wybierają się do któregoś z nich. Na liście znalazł się powiat tatrzański, w którym znajduje się Zakopane.

Strefą żółtą zostały objęte powiaty: tatrzański, gostyński, nowotarski, aleksandrowski, głubczycki, myślenicki, kielecki i kartuski, z kolei do strefy "czerwonej" wpisano powiaty: bytowski, kluczborski i milicki. Dodatkowo podane listę powiatów zagrożonych dodatkowymi obostrzeniami. Wśród nich znalazły się powiaty: augustowski, olkuski, trzebnicki, opolski, ostrowski, tucholski.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie miał szans, nie żyje. Pojechał tylko na działkę letniskową, tragedia w Polsce
2. Dodatek 4300 zł do emerytury tylko dla grupy wyjątkowych osób. Niebawem będzie ich nawet 100 tys.
3. Co się dzieje przy zamku w Malborku? Wiadomość obiegła Polskę

Powiat tatrzański, w którym znajduje się Zakopane, został objęty strefą żółtą. Oznacza to, że obowiązkowy będzie tam m.in. limit jednej osoby na 4 mkw. w przypadku imprez takich, jak: targi, wystawy, kongresy czy konferencje. Ponadto, w siłowniach wyznaczono limit osób – jedna na 7 mkw, a w kinach publiczność może zająć jedynie 25 proc. sali. Imprezy rodzinne zostały ograniczone do maksymalnie 100 uczestników, z wyłączeniem obsługi. Na koronawirusa trzeba bardzo uważać również podróżując pociągiem. Sanepid po raz kolejny ogłosił poszukiwania pasażerów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przygarnęła 1-dniowego kotka. Niewiarygodne, jego wygląd przypomina zupełnie inne zwierzątko
  2. Ludzie zatrzymywali auta by zobaczyć "UFO". Tysiące nagrań zalało internet [wideo]
  3. Chiny dłużej już nie mogą. Ogłaszają ostre uderzenie w światową potęgę
  4. Zdjęcie Szymona Hołowni z rezerwatu wstrząsnęło internetem. Trudno się nie skrzywić
  5. Dwie osoby nie żyją, wielu rannych, nagle wybuchł chaos. Wiadomości z zagranicy obiegły media
  6. Tragiczny wypadek w kujawsko-pomorskim. Ponad 100 ofiar śmiertelnych, wśród nich matki z dziećmi

Źródło: Polsat News

Następny artykuł