Polsat potwierdził informacje o drugim lockdownieturysci.pl

Polsat informuje. Znów wszystko zamykają. Premier potwierdził. Smutne wieści z zagranicy

Polsat przekazał informacje o drugim lockdownie. Premier potwierdził niepokojące wiadomości. Nikt się nie spodziewał, że nadejdzie to aż tak szybko. Kraj zostanie znów zamknięty. Wszystko zacznie się w już w piątek 18 września. Warto się przygotować.

Polsat potwierdził niepokojące informacje. Rząd podjął decyzję o wprowadzeniu drugiego lockdownu, który zacznie się już w piątek. Wzrost liczby nowych zakażeń rośnie w bardzo szybkim tempem, więc po wielu konsultacjach premier podjął decyzję o zamknięciu kraju.

Polsat potwierdził, spełnia się czarny scenariusz w Zakopanem. NiestetyPolsat potwierdził, spełnia się czarny scenariusz w Zakopanem. NiestetyCzytaj dalej

Drugi lockdown zacznie się w piątek

Z informacji, jakie przekazał Polsat, wiemy, że drugi lockdown będzie obowiązywał od piątku tj. 18 września 2020 roku. Wprowadzanie obostrzeń potwierdził również izraelski premier. Niestety w Izraelu diametralnie przybyło nowych zakażeń. Rośnie również liczba zgonów. Lockdown dla izraelskiego rządu jest jedynym rozwiązaniem, aby zatrzymać rozprzestrzenianie się wirusa w kraju. Nowe zasady życia Izraelczyków będą trwały przez minimum 3 tygodnie. Od piątku zostaną zamknięte sklepy, szkoły, restauracje itd. Ograniczenia dotyczą również przemieszczania się, które będzie zaostrzone. Nie będzie można oddalać się od domu na odległość większą niż 500 m. W innym przypadku na mieszkańców czekają wysokie kary. Jeśli chodzi o zgromadzenia, to zaostrzono limity do 10 osób w jednym pomieszczeniu i 20 osób na zewnątrz.

Dzisiaj grzeje: 1. Dantejskie sceny w Gdańsku. Błagali o pomoc. Finał był tragiczny
2. Jak długo gotujesz rosół? Wiele osób popełnia ten sam błąd, przez który potrawa nie smakuje jak w domu
3. Nadciąga fala olbrzymich upałów. Naukowcy nie mają wątpliwości. Żar będzie lał się z nieba

Konflikt w izraelskim rządzie

Warto przypomnieć, że w minioną niedzielę w proteście przeciw proponowanym obostrzeniom ze swojego stanowiska rezygnował minister ds. budownictwa, który jednocześnie pełnił funkcję ministra zdrowia. Drugi lockdown miałby ograniczać życie religijne mieszkańców Izraela. Mówił on o ograniczaniu żydom możliwości uczestnictwa w uroczystościach i odmawiania wspólnej modlitwy.
W Izraelu mieszka 9 milionów ludzi. Dotychczas potwierdzono ponad 150 tysięcy zakażeń koronawirusem oraz ponad 1000 zgonów. Przez ostatnie dni padają kolejne rekordy zakażeń, które sięgają nawet do 4000 nowych przypadków dziennie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gdy odnalazł zaginiony telefon, zdębiał. W galerii pojawiły się niesamowite zdjęcia złodziei
  2. Tajemnica Stanów Zjednoczonych wyszła na jaw. Pracowali nad tym 20 lat, eksperci aż osłupieli
  3. Zrobił pozornie zwykłe zdjęcie klifu. Kiedy wrócił do domu zauważył szczegół, od którego włos się jeży
  4. Niewiarygodne, co wyprawiali w centrum miasta w biały dzień. Przechodnie mieli mdłości, ogromny wstyd
  5. Pilny apel policji, w Niemczech odkryto zwłoki Polaka. Za pomoc ogromna nagroda
  6. Zauważył nowo narodzonego jelonka na drodze. Kierowcy nagrali, co z nim zrobił

Źródło: Polsat News

Następny artykuł