Polsat News informuje o pożarzepixabay/philippfalkenhagen (zdjęcie poglądowe)

Tragedia uderzyła w blok mieszkalny. Ogień był wszędzie, ludzie uciekali, doniesienia ze świata paraliżują

Polsat News przekazał tragiczne informacje z Europy. W jednym z państw doszło do wielkiego pożaru, w wyniku którego spaliło się około 90 mieszkań. W akcji ratunkowej brało udział 140 strażaków. Powodem miała być nieuwaga.

Polsat News podaje, że pożar wybuchł na poddaszu bloku mieszkalnego około godziny 2:15 czasu lokalnego. Wydarzyło się to w nocy z soboty na niedzielę. Ogień rozprzestrzeniał się szybko. Ewakuowano około 300 osób. Gdzie doszło do tej tragedii?

Chcą zmienić zasady zakazu. Będzie jeszcze trudniej, znamy szczegółyChcą zmienić zasady zakazu. Będzie jeszcze trudniej, znamy szczegółyCzytaj dalej

Polsat News: potężny pożar w Europie

Wszystko wydarzyło się w Krasnodarze w europejskiej części Rosji. Ewakuowane osoby zostały umieszczone w budynku szkolnym. 140 strażaków brało udział w ugaszaniu pożaru. Korzystano z najlepszego sprzętu. Akcja gaśnicza miała być bardzo utrudniona, ponieważ na miejscu było duże zadymienie. Utrudniał również fakt, że pożar objął także najwyższe piętra bloku. Wstępnie wiadomo, co mogło być przyczyną tragedii.

- Według wstępnych ustaleń, nieostrożne obchodzenie się z ogniem było przyczyną pożaru bloku mieszkalnego w Krasnodarze - powiedział Oleg Wołynkin, naczelnik miejscowej filii ministerstwa do spraw sytuacji nadzwyczajnych. Ogień pojawił się w mieszkaniu na siódmym piętrze, zniszczonych zostało około 88 mieszkań. W całości spłonęło ósme piętro budynku - dodał.

Dzisiaj grzeje: 1. Jest ofiara śmiertelna, rzucili się do ucieczki. TVP o tragedii w centrum handlowym za granicą
2. "W Kontrze" chwalono obrazy na wizji, których nie było widać. Magdalena Ogórek i Jarosław Jakimowicz znów odpłynęli?

Media w Rosji informują, że w budynku miało odbywać się wesele. Jedną z jego atrakcji miał być pokaz fajerwerków. Bardzo możliwe, że właśnie to spowodowało wybuch pożaru. Służby zapewniają, sytuacja została już opanowana. Na Twitterze pojawiło się nagranie pokazujące skutki zdarzenia. Można je zobaczyć poniżej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niestety, po 22-latach odszedł. Setki uczniów w żałobie, kondolencje składa nawet prezydent
  2. Tak wyglądają Niemcy. Chcą, żeby w Polsce było identycznie
  3. Jest największy w Polsce. Chcą ewakuować ludzi, żeby go ruszyć
  4. Od dzisiaj nowe przepisy w Polsce. Każdy powinien wiedzieć
  5. Nagle runął, 50 osób może nie żyć. TVP przekazało rano dramatyczne wiadomości ze świata
  6. Ogromny nowofundland daje dziecku buziaka. Reakcja chłopca bezcenna

Źródło: Polsat News

Następny artykuł