Polsat przekazał informacje o paradzie TrumpaFot. youtube.com/ Lasse Burholt/ screen

Polsat przekazał dramatyczne wiadomości. Łodzie zaczęły tonąć, rozbijały się o skały. Wiadomości z zagranicy wprawiają w osłupienie

Polsat przekazał informacje o dramatycznych wydarzeniach, do których doszło we wtorek. W jednej chwili nastał chaos, łodzie zaczęły tonąć, inne rozbiły się o skały. Wody jeziora były silnie wzburzone.

Polsat ukazał kulisy parady poparcia dla Donalda Trumpa, która miała miejsce we wtorek 8 września. Na wodach jeziora Travis w Teksasie zebrali się uczestnicy, którzy z flagami siedzieli w swoich łodziach. W pewnym momencie rozpoczęło się zamieszanie, fale przybierały na sile. Mniejsze jednostki miały poważne kłopoty z utrzymaniem się na powierzchni.

TVP: Wybuch tuż przy hotelu. Jest wielu rannych, tragiczne wiadomości docierają z zagranicyTVP: Wybuch tuż przy hotelu. Jest wielu rannych, tragiczne wiadomości docierają z zagranicyCzytaj dalej

Polsat ujawnił ciekawe informacje

Setki łodzi tłoczyły się w jednym miejscu, co przyczyniło się do tragedii. Jak podaje policja, uczestnicy wydarzenia sami sprowadzili na siebie nieszczęście, nie zachowując odpowiednich odstępów. Pogoda tego dnia była ładna, nic nie wskazywało na pojawienie się silnego wiatru, czy opadów deszczu. Duże jednostki przyczyniły się do powstania fal, których siła miotała małymi łódkami.

Niedługo po rozpoczęciu imprezy, do policjantów zaczęły napływać informacje o problemach niektórych uczestników. Pięć łodzi zatonęło, nie radząc sobie z silnymi falami. Kilka innych zostało zniesionych na skaliste wybrzeże. Na pomoc poszkodowanym ruszyli inni uczestnicy parady, na szczęście nikomu nic się nie stało. Nagranie z tego wydarzenia można obejrzeć na kanale Lasse Burholt w serwisie YouTube.

Dzisiaj grzeje: 1. Niestety, nie żyje. Pomagał innym, spotkało go najgorsze
2. Czym jest biała wydzielina wypływająca z kurczaka? Wielu może być zniechęconych i od razu wyrzuci mięso do śmieci

- Chciałbym do was dołączyć, ale jestem całkowicie skupiony na 3 listopada (data wyborów prezydenckich w USA - red.). Dziękuję Wam! - napisał na Twitterze prezydent USA, dziękując wszystkim za przybycie i okazanie poparcia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Psychotest: Zwierzę, które pierwsze zobaczysz na obrazku zdradzi, czym przejmujesz się w życiu najbardziej. Czas poznać prawdę
  2. Energia jądrowa przyszłości zatwierdzona. Reaktory atomowe trafią między innymi do Czech
  3. Jest kolejny zakaz, Polsat potwierdził. Tysiące Polaków przeżyje potężne rozczarowanie
  4. Wyciekło, ile zarobi Szumowski. Astronomiczna kwota
  5. Gigantyczne zmiany w przyszłym tygodniu w Polsce. Nie ma wątpliwości
  6. Pies wyskoczył na 4-letniego chłopca na rowerze. Niemożliwe, kto pojawił się w samą porę, jest wideo

Źródło: Polsat News

Następny artykuł