Polsat News pisze o żółtej strefieGoogle Maps (screen)

Wracamy do sytuacji z marca. Już od soboty nowe ograniczenia w całym kraju. Wysoki alert

Polsat News poinformował o ograniczeniach na terenie całej Polski. Wynikają one z pogarszającej się sytuacji epidemiologicznej w kraju. Nie ucieszą one mieszkańców państwa. Decyzję ogłosił premier Mateusz Morawiecki.

Polsat News to media, które poinformowały o nowych postanowieniach rządu. Na konferencji prasowej premier Mateusz Morawiecki ogłosił nowe restrykcje z powodu epidemii koronawirusa. W ciągu ostatnich dni padały nowe rekordy. Dziennie było kilka tysięcy nowych zachorowań. W związku z tym trzeba było wprowadzić ograniczenia dla mieszkańców wszystkich regionów w Polsce.

Trwa walka o życie, w środku ponad 100 osób. Płomienie są gigantyczne, porażająca wiadomość ze świataTrwa walka o życie, w środku ponad 100 osób. Płomienie są gigantyczne, porażająca wiadomość ze świataCzytaj dalej

Polsat News: ograniczenia w całej Polsce

Podjęliśmy decyzję, że od 10 października wprowadzamy zasady obowiązujące w strefach żółtych na terytorium całego kraju. Oznacza to, że jest obowiązek zakrywania ust i nosa taki, jak w strefach żółtych - powiedział na konferencji Mateusz Morawiecki. - Proszę zapoznać się i pamiętać o tych zasadach, bo od ich rygorystycznego przestrzegania będzie zależało tempo spowolnienia epidemii - dodał.

Strefa żółta wyznacza pewne ograniczenia. Najważniejszym jest obowiązek zakrywania nosa i ust nie tylko w przestrzeniach zamkniętych, ale także na wolnym powietrzu. Restrykcje dotyczą także imprez i uroczystości. Nie może być na nich więcej niż 75 osób.

Dzisiaj grzeje: 1. Przełomowa decyzja Chin, ogłosili. Cały świat przeciera oczy i nie wierzy
2. Znienawidzona opłata poszybuje w górę, ale nie wszyscy zapłacą. Może jesteś na liście osób, które zaoszczędzą
3. Klamka zapadła, Ryanair podjął nagłą decyzję. Tylko jeden rodzaj, ostatecznie

Dzisiaj rano pisaliśmy o nadchodzących zmianach w Warszawie. Spośród ponad 4 tysięcy nowych zakażeń, więcej niż 600 potwierdzono w województwie mazowieckim. Z tego powodu w stolicy już wczoraj zapowiedziano wprowadzenie żółtej strefy. Pisaliśmy o tym tutaj. Ostatecznie restrykcje zostały narzucone na cały kraj.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Z ukrycia nagrano, co weterynarz robi psu, gdy nikt nie patrzy. Prawda jest zaskakująca
  2. PlayStation 5 rozłożone na części pierwsze. Gracze przecierają oczy, nie uwierzysz jak konsola wygląda od środka
  3. Stało się, czarny scenariusz spełnia się na północy kraju. Niestety, potężne rozczarowanie turystów
  4. 1 listopada z zakazem przemieszczania się? "Apelujemy o niewyjeżdżanie na Wszystkich Świętych"
  5. Czarna wizja Krzysztofa Jackowskiego. Scenariusz może się spełnić do końca tygodnia. Relacje międzynarodowe zagrożone
  6. Odkrył, co jego dziewczyna robi z psem, gdy nie ma go w domu. Monitoring wszystko nagrał

Źródło: Polsat News

Następny artykuł