Polsat kupił "TzG"fot. TVN/ Taniec z Gwiazdami

W TVN wszyscy patrzyli tylko na niego, teraz wywołał skandal w pociągu. Oburzające tłumaczenie

Polsat kupił od TVN program, w którym polskie gwiazdy zmagały się na parkiecie. Jeden z uczestników tego show, który zyskał jeszcze większą sławę, został przyłapany na łamaniu zasad w pociągu. Jego tłumaczenia są absurdalne.

Polsat kupił prawa do "Tańca z Gwiazdami", lecz zanim to się stało, TVN zaprosił do 6 edycji Krzysztofa Bosaka. Młody poseł świetnie sobie radził na parkiecie, a ostatecznie zajął 8 miejsce w parze z Kamilą Kajak. Jego kariera się nie zatrzymała i dziś jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich polityków. Chociaż żyje na świeczniku, nie zawsze jest dobrym przykładem dla innych.

Minister potwierdził, od 10 października nowe obostrzenia. Ponad 100 powiatów trafi na listyMinister potwierdził, od 10 października nowe obostrzenia. Ponad 100 powiatów trafi na listyCzytaj dalej

W Polsacie widzimy go jako polityka, w TVN był gwiazdą parkietu

Polityk został zauważony w pociągu, gdy rozmawiał z siedzącą obok żoną. Zadne z nich nie miało założonej maseczki, chociaż to obowiązkowy element dla kazdego pasażera. Jak podaje WP, chwilę wcześniej Bosak był na zakupach w jednej z warszawskich galerii handlowych. Ze zdjęć wynika, że wtedy przestrzegał nakazu zasłaniania nosa i ust, jaki panuje w sklepach.

- Musiałem po prostu odsapnąć po niesieniu wszystkich rzeczy i szukaniu pociągu, i zdjąłem na chwilę maseczkę, żeby też przywitać się z żoną buziakiem. Nie da rady przecież wypić kawy ani pocałować żony w maseczce - powiedział w rozmowie z "Super Expressem" Krzysztof Bosak.

Dzisiaj grzeje: 1. Media podały dramatyczne wiadomości, wszystkie ofiary śmiertelne są Polakami. Tragedia za granicą
2. Czy Kinga Duda jest zadowolona z nowej roli? Wielu może być zaskoczonych
3. Uwaga, poważny komunikat dla Polaków. Najgorsza sytuacja od dawna, można zapomnieć o beztroskim wypoczynku

We wtorek minister zdrowia wypowiadał się na temat obowiązku noszenia maseczek i ścisłej współpracy z policją. Osoby nie stosujące się do nakazu będą ścigane i karane mandatami, co ma pomóc w utrzymaniu porządku i ograniczaniu transmisji koronawirusa. Jak widać, nie wszyskie osoby w rządzie popierają działania resortu zdrowia i ignorują zasady.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wszedł do klatki z niedźwiedziem, został śmiertelnie poturbowany. Czy niedźwiedź z cyrku zostanie uśpiony?
  2. Zmiana czasu 2020: Kiedy przestawiamy zegarki na czas zimowy?
  3. Katarzyna Dowbor pokazała zdjęcie z wyprawy sprzed 22 lat. Totalna petarda, nie da się oderwać oczu
  4. Wyciekły porażające zdjęcia z Chin. Nie do wiary, co się tam wyprawia
  5. Otworzyli mumię sprzed 2500 lat. Wszystko się nagrało, widok zapiera dech
  6. Kotek o dwóch pyszczkach przyszedł na świat. Właściciele nie wierzyli własnym oczom, nikt nie dawał mu szans

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł