Polsat News pisze o zamknięciu granicwikipedia/ biblioteka publiczna

Polsat informuje. Chcą ponownie zamknąć granice? Rząd wyjawił całą prawdę

Polsat podał informacje na temat zamknięcia granic Polski. W ostatnim czasie liczba osób zarażonych koronawirusem znacznie wzrosła. Z tego powodu zaczęły się spekulacje o wstrzymaniu ruchu międzynarodowego. Sprawę skomentował rząd.

Polsat News porozmawiał z przedstawicielem rządu, którego zapytano o możliwość ponownego zamknięcia granic Polski. Miałoby to mieć związek z coraz większą liczbą osób zakażonych koronawirusem. W ostatnich dniach jest to ponad 2 tysiące przypadków na dobę. Wiadomo już, jakie są plany władz. Czy trzeba będzie odwołać plany na wyjazdy zagraniczne?

Trwa walka o życie, w środku ponad 100 osób. Płomienie są gigantyczne, porażająca wiadomość ze świataTrwa walka o życie, w środku ponad 100 osób. Płomienie są gigantyczne, porażająca wiadomość ze świataCzytaj dalej

Polsat News o zamknięciu granic Polski

Od kilku dni padają rekordowe liczby zakażonych koronawirusem. W ubiegłym tygodniu w ciągu jednej doby potwierdzono ponad 2300 przypadków. Z tego powodu zaczęto spekulacje o ponownym wstrzymaniu ruchu międzynarodowego. Polsat News zdobył stanowisko rządzących.

- Nie planujemy powrotu do kontroli na granicach wewnętrznych Unii Europejskiej - oznajmił dla mediów wiceminister spraw wewnętrznych i administracji Bartosz Grodecki. - Na dzisiaj nie mamy informacji, aby którekolwiek z państw unijnych planowało zamykanie granic - dodał. Jak zaznaczył, ma nadzieje, że tak pozostanie.

Dzisiaj grzeje: 1. Przełomowa decyzja Chin, ogłosili. Cały świat przeciera oczy i nie wierzy
2. Znienawidzona opłata poszybuje w górę, ale nie wszyscy zapłacą. Może jesteś na liście osób, które zaoszczędzą
3. Klamka zapadła, Ryanair podjął nagłą decyzję. Tylko jeden rodzaj, ostatecznie

Podróżowanie za granicę

Pomimo braku zamknięcia granic, decydując się na wyjazd zagraniczny, warto pamiętać o istniejącym zagrożeniu . Turyści powinni zapoznać się z informacjami, które można znaleźć na stronie internetowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Znajdują się one w zakładce "Koronawirus - podróże za granicę". Więcej o podróżowaniu w czasie pandemii można przeczytać tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Z ukrycia nagrano, co weterynarz robi psu, gdy nikt nie patrzy. Prawda jest zaskakująca
  2. PlayStation 5 rozłożone na części pierwsze. Gracze przecierają oczy, nie uwierzysz jak konsola wygląda od środka
  3. Stało się, czarny scenariusz spełnia się na północy kraju. Niestety, potężne rozczarowanie turystów
  4. 1 listopada z zakazem przemieszczania się? "Apelujemy o niewyjeżdżanie na Wszystkich Świętych"
  5. Czarna wizja Krzysztofa Jackowskiego. Scenariusz może się spełnić do końca tygodnia. Relacje międzynarodowe zagrożone
  6. Odkrył, co jego dziewczyna robi z psem, gdy nie ma go w domu. Monitoring wszystko nagrał

Źródło: Polsat News

Następny artykuł