Polsat czeka rewolucjaTurysci.pl

Polsat potwierdza. Rząd podjął decyzję. Jesienią Polaków czeka prawdziwa rewolucja

Polsat News potwierdził informacje dotyczące nadchodzących zmian, które czekają Polaków jesienią. Po rozmowach ministerstwa z lekarzami, zapadły decyzje. Służby zapowiedziały rewolucyjne zmiany o nowe procedury w obliczu pandemii koronawirusa. Niedługo Polskę czeka zmiana strategii. Doniesienia skomentował także minister zdrowia.

Polsat News potwierdził wiadomości o zmianach, jakie szykuje ministerstwo zdrowia. Resort odbył rozmowy z lekarzami i postanowił zmienić strategię wdrażania procedur związanych z pandemią koronawirusa. Pracownicy służby zdrowia będą ziałali według zmodyfikowanych metod już jesienią. Minister zdrowia Adam Niedzielski oświadczył, że dyskusja zakończyła się sukcesem.

Autobus uderzył w most, dzieci w środku. Dramatyczne wiadomości z zagranicyAutobus uderzył w most, dzieci w środku. Dramatyczne wiadomości z zagranicyCzytaj dalej

"Wypracowaliśmy rozwiązanie" - tak według relacji Polsat News podsumował rozmowy z Ministerstwa Zdrowia z lekarzami rodzinnymi minister zdrowia Adam Niedzielski. Dyskusje między resortem a przedstawicielami lekarzy POZ (Podstawowej Opieki Zdrowotnej) trwały ponad 4 godziny i odbyły się w poniedziek 7 września. Postanowiono zmienić zasady działania pracowników służby zdrowia, którzy będą mogli kierować pacjentów na testy na obecność SARS-CoV-2 już na etapie teleporad.

Polsat: Ministerstwo Zdrowia szykuje zmiany na jesień

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez Polsat News szef Ministerstwa Zdrowia doszedł do porozumienia z przedstawicielami lekarzy POZ tzw. rodzinnymi. Jesienią będą oni mogli bez osobistego badania kierować pacjentów na testy na obecność koronawirusa. Dotyczyć to będzie jednak najbardziej oczywistych przypadków. O szczegółach poinformował minister zdrowia.

- Zdecydowaliśmy utworzyć pewnego rodzaju "furtkę", czyli rozwiązanie, że w sytuacji przypadków najbardziej oczywistych, gdzie podejrzenie koronawirusa graniczy z pewnością - gdy jest gorączka powyżej 38 stopni, kaszel, duszności, utarta węchu lub smaku – nie będzie konieczności odbycia tradycyjnej wizyty i badania fizykalnego przed zleceniem testu - słowa szefa MZ cytuje Polsat News.

W oparciu o opublikowane dokumenty Polsat News informuje, że teraz także lekarze rodzinni będą mogli zlecać testy na SARS-CoV-2. Takie testy mają być również zalecane osobom, które będą kierowane do pracy w takich placówkach jak hospicja, domy opieki społecznej czy zakłady opiekuńczo-lecznicze. W dużych zakładach pracy będzie możliwe wykonywanie badań również u osób bezobjawowych, jeśli będzie to niezbędne w ramach dochodzenia epidemiologicznego.

Dzisiaj grzeje: 1. Daniel nie żyje. Dramatyczna wiadomość obiegła Polskę
2. Wielkie zmiany w PKO BP. Bank podjął odważną decyzję i usunął z oferty jedną z usług

Jak informuje Polsat News, na oddziałach SOR (szpitalnych oddziałach ratunkowych) mają być wykorzystywane szybkie testy antygenowe. W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o totalnym paraliżu części Warszawy, do którego doszło w poniedziałek 7 września.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kundelek płakał przy każdym dotyku. Nagrano pierwszy raz, gdy ktoś go pogłaskał, reakcja wywołuje łzy
  2. Naukowcy biją na alarm. Przez kryzys klimatyczny ponad 1.2 miliarda ludzi może być zmuszonych do emigracji
  3. Nagły atak na plaży w Międzyzdrojach. Wyciekło nagranie, co za sceny
  4. Skrzynecka wrzuciła zdjęcie z wakacji. Kim jest tajemnicza osoba obok gwiazdy? Kto był z nimi?
  5. TVN pilnie alarmuje. Żywioł uderzy w Polskę, ostrzeżenia 1. stopnia
  6. Chłopiec był pewny, że już nigdy nie zobaczy swojego zaginionego kota. 7 miesięcy później dzieje się najpiękniejsza rzecz

Źródło: Polsat News

Następny artykuł