polsat donald trumppixabay.com Inactive account – ID 1662222 (zdjęcie poglądowe)

Polsat potwierdził. Donald Trump nie mógł złapać oddechu. "Najbliższe dni będą prawdziwym testem"

Polsat poinformował, w jakim stanie jest Donald Trump. Prezydent USA walczy z Covid-19. Obecnie przebywa w szpitalu, skąd opowiedział o swojej chorobie na nagraniu. Przyznał, że jego stan uległ zmianie od czasu przyjazdu na oddział.

Polsat przekazał najnowsze informacje na temat stanu zdrowia prezydenta USA. Donald Trump na swoim Twitterze opublikował kilkuminutowe nagranie, w którym opowiada o przebiegu swojej choroby. Jego stan zdrowia miał już ulec zmianie.

Na ulicach policja, z głośników co chwila komunikaty. Nie mieści się w głowie, co się dzieje w polskim mieścieNa ulicach policja, z głośników co chwila komunikaty. Nie mieści się w głowie, co się dzieje w polskim mieścieCzytaj dalej

Polsat: prezydent Donald Trump w szpitalu

Prezydent USA przebywa obecnie w wojskowym szpitalu imienia Waltera Reeda pod Waszyngtonem. Na jego Twitterze pojawiło się nagranie, w którym opowiedział o swoim stanie zdrowi. Donald Trump twierdzi, że czuje się już znacznie lepiej niż na samym początku choroby, kiedy miał problemy z oddychaniem.

- Przyjechałem tutaj nie czując się zbyt dobrze, teraz czuję się dużo lepiej - oświadczył Trump na początku czterominutowego nagrania zamieszczonego na Twitterze.

Donald Trump podziękował zespołowi medycznemu za profesjonalną pomoc. Wyraził również nadzieję szybkiego powrotu do zdrowia, aby "uczynić Amerykę wielką". Dodał, że walczy z chorobą również dla milionów ludzi, których dotknął Covid-19.

- Zaczynam czuć się dobrze - zapewniał ubiegający się o reelekcję kandydat Republikanów. I zaznaczył, że nadchodzące dni będą "prawdziwym testem".

Podziękował również za słowa wsparcia płynące nie tylko z USA, ale również z całego świata. Poinformował również, że pierwsza dama, Melania Trump, u której również wykryto koronawirusa czuje się dobrze.

Dzisiaj grzeje: 1. Właśnie zapadła decyzja w sprawie drugiego lockdownu. Wielu łapie się zza głowy po wieściach za granicy
2. Niższe emerytury dla setek tysięcy Polek i Polaków. Ile dokładnie stracą?
3. Skandal u Ryanaira. Nie wpuścili 10-osobowej rodziny z Polski na pokład, powód bulwersuje

Nie ma jasności w jaki sposób i w którym miejscu doszło do zakażenia. Starający się o reelekcję Trump prowadzi aktywną kampanię wyborczą w całych Stanach. Odnotowano jednak, że w ostatnich dniach wykryto wiele zakażeń wśród uczestników uroczystości nominowania kandydatki Trumpa na sędzię Sądu Najwyższego Amy Coney Barrett. Jak informuje Polsat, zgromadzeni nie przestrzegali zasad dystansu społecznego i niewielu z nich nosiło maseczki.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Właściciel strzelił do golden retrievera. Bezcenna reakcja szczeniaka, zasłużył na Oscara
  2. W Milionerach gigantyczne emocje. Hubert Urbański aż osłupiał, już wkrótce wszystko się wyjaśni
  3. Polska gwiazda po cichu wzięła ślub. Wybrała obłędne miejsce, zdjęcia zapierają dech
  4. Znienacka zapytali turystów czemu chodzą bez maseczek w Zakopanem. Ich odpowiedź zwala z nóg
  5. Media przekazały najgorsze informacje, fani ze świata pogrążają się w żałobie. Nie żyje, jego pokazy były międzynarodowymi hitami
  6. Dramat w Łodzi. 45-latek pod wpływem wyrzucił psa do kontenera na śmieci. Tłumaczy, że miał ważny powód

Źródło: Polsat News

Następny artykuł