Polsat News o sprawie wypadku Polaka w Niemczech.Fot. Pixabay.com/Marlon Sommer (zdjęcie ilustracyjne)

Polsat przekazał dramatyczną wiadomość z zagranicy. Niestety, nie żyje Polak

Polsat News donosi o dramatycznym wypadku motocyklisty pochodzącego z Polski. Mężczyzna zginął tuż za zachodnią granicą, a lokalne służby nadal badają sprawę tragicznej kolizji. Uprzedzamy - szczegóły zdarzenia są wyjątkowo drastyczne.

Polsat News informuje o tragicznej kolizji z 35-letnim motocyklistą w roli głównej. Mężczyzna pochodzący z Polski miał jechać niemieckim odcinkiem autostrady A5 w okolicach miasta Pfungstadt (zachodnie Niemcy), kiedy to czołowo zderzył się z autem.

Niestety, nie żyje. Czarny scenariusz się spełnił, miasto w żałobieNiestety, nie żyje. Czarny scenariusz się spełnił, miasto w żałobieCzytaj dalej

Polsat News: Nie żyje polski motocyklista

Jak podają dziennikarze Polsat News, do zdarzenia doszło prawie 500 metrów od parkingu w Rolandshöhe. Według ustaleń niemieckiej policji, 35-letni Polak zderzył się z nadjeżdżającym autem, przy czym motocyklista prawie nie użył hamulców. Mężczyzna zginął na miejscu.

Siła uderzenia, jak i prędkość, z jaką poruszał się Polak, była na tyle duża, że motocykl już bez kierowcy sunął po autostradzie jeszcze na odcinku około kilometra. Autem podróżowało dwóch mężczyzn. Obaj trafili pod opiekę zespołu medyków. Według ustaleń Polsat News, obaj doznali sporego uszczerbku, chociaż lekarze nie zdiagnozowali obrażeń fizycznych.

Polsat News o sprawie z południa Hesji

Według redakcji Polsat News, wypadek w południowej części kraju związkowego Hesja zakończył się sporym uszczerbkiem także mężczyzn poruszających się autem uczestniczącym w kolizji. Po wstępnych oględzinach zespołu medycznego, lekarze stwierdzili u 28- i 30-latka stan szoku powypadkowego.

Dzisiaj grzeje: 1. Będą nowe ograniczenia? Ministerstwo Zdrowia komentuje
2. "Turystyczna bańka" w Europie pękła, stało się. Wprowadzają ograniczenia
3. Rok szkolny jeszcze na dobre się nie zaczął, a na Podkarpaciu już zamknięto 4 szkoły

Obecnie niemieckie służby pracują nad ustaleniem szczegółowego przebiegu wydarzeń. Do równie kontrowersyjnego przypadku doszło również w Polsce - w połowie sierpnia rozpędzony kierowca motocyklu doprowadził do kolizji, w wyniku której uczestnik zdarzenia może już nigdy nie stanąć na nogi o własnych siłach.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje trener reprezentacji. Wielka żałoba w kraju sąsiadów Polski, lekarze toczyli walkę o życie do samego końca
  2. Dramatyczna relacja rodziców z pierwszego dnia szkoły. Płacz dzieci, bezradność, chaos
  3. Ryanair przeszedł sam siebie. Już od dziś
  4. Zakopane w żałobie. Spełnił się czarny scenariusz, aż trudno uwierzyć
  5. Od 2 września zakaz. Już jest rozporządzenie
  6. Uciekał do rogu, chciał być niewidzialny. Niesamowite, jak jedno zdjęcie odmieniło los psa

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

Źródło: Polsat News

Następny artykuł