Polsat News poinformował o nowych zasadach na UkrainieTurysci,pl

Przywracają obowiązkową kwarantannę dla części Polaków. Nasi sąsiedzi podjęli decyzję

Polsat News poinformowało o nowej decyzji, jaką podjął jeden z naszych sąsiadów. Dotyczy ona Polaków, ponieważ na nasz kraj nałożone zostały restrykcje. Tych, którzy przyjadą z Polski, będzie obowiązywała kwarantanna.

Polsat News podał informacje o decyzji jednego z europejskich państw. Ukraina ogłosiła, że wszystkie osoby, które będą przyjeżdżały do kraju z Polski, będą miały obowiązek odbycia kwarantanny oraz wykonania testu na obecność koronawirusa. Na Ukrainie jest coraz więcej chorych.

Podsłuchali turystów nad Bałtykiem. W głowie się nie mieści, co mówili, wstydPodsłuchali turystów nad Bałtykiem. W głowie się nie mieści, co mówili, wstydCzytaj dalej

Polsat News: Ukraina nakłada restrykcje na Polskę

Osoby po przyjeździe z Polski będą wysłani na 14-dniową samoizolację. Nie będzie to jest obowiązkowe dla wszystkich. Kwarantanny można uniknąć, jeśli będzie się miało ze sobą potwierdzenie testu na obecność koronawirusem z wynikiem negatywnym. Ważne jest jednak, aby nie został on wykonany wcześniej niż 48 godzin przed wyjazdem na Ukrainę.

Obowiązek nie będzie dotyczył też dzieci poniżej 12 roku życia oraz kierowców ciężarówek załóg lotniczych i morskich, statków rzecznych, członkowie załóg pociągów i lokomotyw, a także kierowców autobusów, którzy pracują na regularnych połączeniach. Zakaz nie dotyczy również działaczy kultury, którzy na zaproszenie instytucji kultury mogą przyjechać z jedną osobą towarzyszącą, instruktorów NATO i pracowników misji dyplomatycznych i konsulatów.

Dzisiaj grzeje: 1. Zapadła decyzja. Wprowadzono obowiązkową kwarantannę dla części Polaków
2. Wprowadzają stan klęski żywiołowej i godzinę policyjną. Sytuacja za granicą jest dramatyczna

3. Wypłacając pieniądze z bankomatu możesz się mocno zdziwić. Czekają duże zmiany przy wypłatach

Kijów poinformował, że w sobotę na Ukrainie przybyło 1172 osób zakażonych SARS-CoV-2. 16 pacjentów zmarło, 556 wyzdrowiało. Liczba chorych w kraju to już 71 tysięcy 56 osób. Więcej o koronawirusie na Ukrainie można przeczytać tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kolejna wpadka Filipa Chajzera. Na wizji padły niewybredne komentarze, widzowie mają już dość
  2. Miał całe życie i karierę przed sobą. Niestety, nie żyje. 18-letni sportowiec został zastrzelony
  3. Już nie tylko obsceniczne żarty? Filip Chajzer nie zna żadnych granic i nie ma żadnych oporów, zrobił oraz powiedział za dużo
  4. Wielki smutek Kasi Skrzyneckiej. Nie stać jej na wakacje w ukochanym kraju
  5. 69 osób nie żyje, pili skażony napój w restauracjach. Dramatyczna wiadomość ze świata
  6. Pilny apel o ewakuację ludzi. Sytuacja na południu Europy wymyka się spod kontroli
  7. Dziecko zostało samo z opiekunką, kiedy zaczęło krzyczeć. Kot rzucił się na pomoc

Źródło: Polsat News

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł