Polka najgorszy scenariuszPixabay Hans

Najgorszy możliwy scenariusz się potwierdził. Służby ogłosiły, chodzi o Polkę

Polka zniknęła dwa lata temu. Do tej pory policja nie trafiła na jej ślad. Aż do teraz. Służby zidentyfikowały odnalezione dowody i ustaliły, że należą do zaginionej 25-latki. Po badaniach potwierdzono, że spełnił się najczarniejszy z możliwych scenariuszy. Media przekazały smutną wiadomość.

Polka, która zaginęła w górach w okolicach okolicach miejscowości Orsta na zachodzie Norwegii, zniknęła bez śladu. 25-latka w 2018 roku najprawdopodobniej wybrała się na wycieczkę po zakupach. Niedaleko szlaku górskiego znaleziono jej samochód. Po tym policja rozpoczęła akcję poszukiwawczą na szeroką skalę, jednak przez dwa lata nie przyniosła ona żadnych rezultatów. Aż do niedawna, gdy na szczątki Polki trafił 5 czerwca br mężczyzna, spacerując pod masywem górskim Nivane w okolicach miejscowości Orsta.

Urząd wydał oświadczenie, nie znoszą obostrzenia. Nadzieje wielu Polaków przepadłyUrząd wydał oświadczenie, nie znoszą obostrzenia. Nadzieje wielu Polaków przepadłyCzytaj dalej

Polka ostatni raz widziana była 21 listopada 2018 roku w centrum Orsta. Kobieta przyjechała do miejscowości na zachodzie Norwegii zaledwie tydzień wcześniej, żeby rozpocząć pracę. Według ustaleń służb 25-latka najprawdopodobniej porzucila swój samochód i udała się na spacer górskim szlakiem, po czym ślad po niej zaginął.

Zaginiona w Norwegii Polka nie żyje

Polka, która zaginęła 21 listopada 2018 roku w centrum Orsta, najprawdopodobniej nie żyje. Do tych tragicznych wniosków doszły służby, które otrzymały szczątki znalezione na szlaku górskim. Podczas spaceru pod masywem górskim Nivane w okolicach miejscowości Orsta mężczyzna znalazł but i szczątki ciała 5 czerwca. Opis buta pasował do tego, jaki miała na sobie 25-lata w dniu, w którym zaginęła. Przeprowadzone badania DNA potwierdziły najczarniejszy scenariusz policji. Władze powiadomiły już bliskich i rodzinę.

- Identyfikacja była możliwa dzięki badaniom DNA. O jej wynikach została powiadomiona rodzina oraz polska ambasada - komunikat norweskiej policji egionu More oraz Romsdal cytuje portal dziennik.pl.

Dzisiaj grzeje: 1. Pilne ostrzeżenie RCB dla Polaków. Sprawa jest poważna, są ofiary śmiertelne
2. Prowadzenie samochodu podczas burzy. Kilka porad, które mogą uchronić cię przed wypadkiem

Po tym, jak w zachodniej Norwegii zaginęła Polka, w akcję zaangażowała się nie tylko policja, ale również Czerwony Krzyż i wolontariusze. Sprawa zaginnięcia została rozwiązana dopiero po dwóch latach i niestety skończyła się tragicznie. Wszyscy współczujemy rodzinie dziewczyny. W innym artykule pisaliśmy o śmierci 16-latki, która poślizgnęła się podczas wspinaczki z przyjaciółmi. Wiadomość o tym dramatycznym wydarzeniu pojawiła się wśród najważniejszych informacji.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Lewandowski pokazał, jak Bayern świętował mistrzostwo. "Brakowało atmosfery"
  2. Zadziwiające sceny w Gościu Wiadomości. Prowadząca kompletnie się nie spodziewała, nerwowo przerwała rozmowę
  3. Najgorszy możliwy scenariusz się potwierdził. Służby ogłosiły, chodzi o Polkę
  4. Częściowo przedłużają zakaz w Polsce. Wielu Polaków na pewno nawet nie wiedziało
  5. Prezydent oraz jego żona zakażeni koronawirusem. Media obiegły najnowsze, przykre wiadomości z Hondurasu
  6. Porażające odkrycie na wieży. Ktoś wyrządził okropną krzywdę pitbullowi

Źródło: dziennik.pl

Następny artykuł