policja poszukuje sprawcyFot. pixabay.com/ arembowski

Policja pilnie poszukuje jednego pasażera. Doszło do dramatycznych scen, aż skóra cierpnie

Policja została wezwana na miejsce zdarzenia przez świadków. Pojawiło się również pogotowie ratunkowe, które zabrało rannego kierowcę do szpitala. Napastnik zdążył uciec, lecz jest poszukiwany przez policję.

Policja poszukuje pasażera, który ostrym narzędziem ugodził kierowcę autobusu, po czym zbiegł. Świadkowie zapamiętali jego wygląd, więc poszukiwania powinny szybko przynieść rezultaty. Do zdarzenia doszło na dworcu w Krośnie, który był stacją końcową autobusu. Kierowca podszedł do śpiącego pasażera, by go obudzić, lecz został zaatakowany.

Dramatyczne sceny na Morskim Oku. Koń przy wozie się spłoszył, uderzył w pełnym pędzieDramatyczne sceny na Morskim Oku. Koń przy wozie się spłoszył, uderzył w pełnym pędzieCzytaj dalej

Policja została wezwana razem z karetką

- Autobus dojechał na stację docelową, a pasażerowie opuścili wnętrze pojazdu. Śpiącego pasażera kierowca chciał obudzić i zmobilizować do wyjścia z autobusu - relacjonował Paweł Buczyński z policji w Krośnie.

Dodał, że właśnie wtedy doszło do ataku. - Pasażer stał się bardzo agresywny, doszło do szarpaniny i ataku na kierowcę - mówił Buczyński cytowany przez TVN 24.

Kierowca nie miał złych zamiarów, a teraz walczy o życie w szpitalu. Obudzony pasażer zaatakował go ostrym narzędziem, wyraźnie zdenerwowany sytuacją. Rana jest poważna, na szczęście w pobliżu były osoby, które wezwały karetkę. Do dramatycznych wydarzeń doszło w środę po godzinie 19:30. Sprawca nadal jest poszukiwany przez policję.

Rysopis nie został jeszcze udostępniony, lecz świadkowie opisali napastnika

- Z pojazdu wybiegł wysoki, napakowany mężczyzna w jasnozielonej kurtce, spodniach moro z czarną czapką kaszkietówką i czarnym plecakiem. Miał krótkie, ciemne włosy. Wydał dziwny okrzyk i uciekł. Po chwili z busa wyszedł zakrwawiony kierowca. Okazało się, że chciał obudzić tego mężczyznę, bo spał, a on się zdenerwował i go zaatakował - relacjonował świadek portalowi Krosno24.pl.

Dzisiaj grzeje: 1. Były prezydent zakażony koronawirusem, jego test jest dodatni. Media obiegły smutne wiadomości ze świata
2. Biedronka ledwo zakończyła hitową akcję, a rusza z kolejną. Tnie ceny o 50%, ale tylko na 3 dni

Agresywny pasażer uciekł w kierunku przejazdu kolejowego, co widziało wiele osób. Monitoring pozwoli na przyjrzenie się sprawcy, lecz jego rysopis na razie nie został udostępniony mediom. Jak podaje TVN 24, rzecznik policji z uwagi na wstępny etap postępowania nie chciał powiedzieć, jakim narzędziem została ugodzona ofiara. Wiadomo natomiast, że stan kierowcy jest poważny.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Media podają dalej tragiczną informację. Niestety, nie żyje trzykrotny mistrz olimpijski, wielka strata dla świata sportu
  2. Czego życzycie Jarosławowi Kaczyńskiemu z okazji urodzin? Możecie się zdziwić, ile lat dziś kończy
  3. Dominika spędziła urlop w Ustce. Powiedziała całą prawdę o cenach, w głowie się nie mieści
  4. Ogłosili alarm najwyższego stopnia. Porażające wiadomości z Chin
  5. Scena, którą zobaczyli na plaży, wprawiła ich w osłupienie. Zdjęcia obiegły internet
  6. Ksiądz odprawiał Mszę, kiedy wbiegł pies. Zachowanie czworonoga rozkłada na łopatki

Źródło: TVN 24

Następny artykuł