Jezioro Gopło. Straszne odkrycieFot. Pixabay.com/arembowski

Weszli do domu nad Jeziorem Gopło. Nie mogli uwierzyć, policja w akcji

Policja weszła do domu nad jeziorem Gopło, które jest jednym z najpopularniejszych akwenów w Polsce. Co roku pojawia się tam tłum turystów. Tym razem doszło tam do szokującej sytuacji. Niewiarygodne, co tam znaleźli.

Policja weszła do domu nad jeziorem Gopło, które jest uwielbiane przez turystów. Mało kto spodziewał się, że można tam było dokonać tak szokującego odkrycia. Co znaleziono w gospodarstwie domowym?

Wicepremier wyjawił prawdę o lockdownie Polski. Wielu Polaków chce go uniknąć, również turyściWicepremier wyjawił prawdę o lockdownie Polski. Wielu Polaków chce go uniknąć, również turyściCzytaj dalej

Jezioro Gopło. Policja dokonała zaskakującego odkrycia

Funkcjonariusze weszli do domu nad jeziorem. Byli w szoku, gdy zobaczyli, że była tam zorganizowana plantacja marihuany. Przejęli 1700 krzaków konopi indyjskich. Na czarnym rynku właściciele dostaliby za nie ponad milion złotych. Udało zatrzymać się właściciela plantacji, która była dobrze ukryta.

Policja zatrzymała 61-letniego mężczyznę. Został przyłapany na zbiorze konopi. Pomagali mu jego brat, 30-letni mężczyzna oraz jego siostra. Wszyscy trafili do aresztu. Do momentu przybycia funkcjonariuszy, udało im się ściąć 355 roślin. Po wysuszeniu miały być przekazane dilerom narkotykowym.

Nie żyje, są też inne ofiary, TVN poinformował o tragedii. Niestety, dramatyczne wiadomości ze świata obiegły mediaNie żyje, są też inne ofiary, TVN poinformował o tragedii. Niestety, dramatyczne wiadomości ze świata obiegły mediaCzytaj dalej

Sprawą zajęła się prokuratura rejonowa w Inowrocławiu. Zatrzymanym postawiono zarzuty udziału w zorganizowanej grupie przestępczej oraz przestępstwa narkotykowego. W areszcie będą przebywać minimum 3 miesiące.

Dzisiaj grzeje: 1. Zamykają szkoły, bary i restauracje, klamka zapadła. Sąsiad Polski podjął decyzję
2. Może masz podobną monetę? Możesz być milionerem, chodzi o nominał 5 zł, niezwykłe
3. Dostał pierwsze pytanie i już dzwonił do taty. Każdy turysta bez problemu by odpowiedział w Milionerach

Jak pisze Polskie Radio, był to "rodzinny interes". W budynku znajdującym się w gospodarstwie przygotowano odpowiednie warunki do hodowli na dwóch kondygnacjach. Można było tam zobaczyć oświetlenie, wentylatory, filtry węglowe, Konopie były podlewane wodą z nawozami, która była specjalnie podlewana.

Małżeństwo Zenka Martyniuka zagrożone? Sytuacja wymyka się spod kontroli. Wyjazd syna za granicę mógłby być ostatnią deską ratunku?Małżeństwo Zenka Martyniuka zagrożone? Sytuacja wymyka się spod kontroli. Wyjazd syna za granicę mógłby być ostatnią deską ratunku?Czytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mężczyzna natknął się w lesie na maleńki nagrobek. Przeczytał, co na nim wyryto i zaniemówił
  2. Poczta Polska nabiera Polaków. Rozpoczęła się akcja na ogromną skalę
  3. Zabierasz bagaż na pokład WizzAir? Lepiej uważaj, przez jeden błąd zapłacisz o wiele więcej
  4. Wykoleił się pociąg. Wszystko przez 11-letnie dziecko, porażająca wiadomość z zagranicy
  5. Weszli do domu nad Jeziorem Gopło. Nie mogli uwierzyć, policja w akcji
  6. Piątka dla zwierząt odrzucona w Senacie. Co dalej ze zwierzętami?

Źródło: Polskie Radio

Następny artykuł