Policja. Mężczyzna na służbie rannyPixabay.com/arembowski

Atak w polskim pociągu. Miał nóż, ranił człowieka

Policja weszła do pociągu po wezwaniu przez kierownika. Jeden mężczyzna po tym, jak poproszono go o bilet, wyciągnął nóż. Funkcjonariusze próbowali go obezwładnić, jednak wtedy stała się tragedia. Jeden z policjantów został ranny.

Policja została poinformowana, że pasażer jednego z pociągów grozi nożem kontrolerowi biletów. Pojechali na miejsce, aby interweniować. Podczas próby obezwładnienia jeden z policjantów został ranny.

Wystarczyła sekunda, trwa walka o życie. Dramatyczna wiadomość z PolskiWystarczyła sekunda, trwa walka o życie. Dramatyczna wiadomość z PolskiCzytaj dalej

Mężczyzna z nożem w pociągu. Interweniowała policja

Wszystko wydarzyło się w pociągu jadącym z Warszawy do Wołomina. Kontrolerzy przeprowadzili kontrolę biletów, podczas której 43-letni mężczyzna postanowił wyciągnąć nóż myśliwski. Zaczął nim straszyć kontrolerów. Oni poinformowali o sytuacji kierownika pociągu, który wezwał patrol policji.

Funkcjonariusze policji weszli do maszyny na przystanku w Zielonce. Mężczyzna, który miał przy sobie nóż, nie reagował na polecenia służb. Co więcej, był agresywny i wyraźnie nadpobudliwy. Wtedy policja postanowiła go obezwładnić. Niestety, wtedy doszło do wypadku. Jeden z pracowników służb został ranny nożem w brzuch.

Dzisiaj grzeje: 1. Łzy napływają do oczu. 24 osoby nie żyją, tragiczny początek weekendu za granicą
2. "Wiadomości" TVP znów bezstronnie? Promują Kurskiego, mocne słowa na wizji: "My nie jesteśmy, aby się cokolwiek opłacało"

Jak ustaliło radio RMF FM, życie mężczyzny nie jest zagrożona. Jego rana jest powierzchowna. Nie jest to jednak jedyny ranny w wyniku tej sytuacji. Poszkodowany został także sam napastnik, który został ranny w pośladek. 43-latek został zatrzymany i przewieziony do policyjnej izby zatrzymań. Na miejscu pojawił się prokurator, który zajmie się tą sprawą. Na ten moment nie wiadomo, czy napastnik był pod wpływem alkoholu lub środków odurzających. Przeprowadzone zostaną badania.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niestety, po 22-latach odszedł. Setki uczniów w żałobie, kondolencje składa nawet prezydent
  2. Pożary w USA uchwycone przez satelitę. Gigantyczne tumany dymu i ognia
  3. Jest największy w Polsce. Chcą ewakuować ludzi, żeby go ruszyć
  4. Od dzisiaj nowe przepisy w Polsce. Każdy powinien wiedzieć
  5. Nagle runął, 50 osób może nie żyć. TVP przekazało rano dramatyczne wiadomości ze świata
  6. Ogromny nowofundland daje dziecku buziaka. Reakcja chłopca bezcenna

Źródło: RMF24

Następny artykuł