polak nie żyjefot. Pixabay

Nie żyje Polak, jego śmierć była podobna do innych. Tragedia, która się powtarza

Polak zginął w jeziorze, w którym już wcześniej dochodziło do strasznych wypadków. Okoliczności śmierci są bardzo podobne. Doszło tam do kolejnej tragedii.

Jezioro Garda uznawane jest za jedno z najpiękniejszych miejsc w Europie. Leży w północnej części Włoch między Wenecją a Mediolanem. Jest bardzo popularne wśród nurków, a jego głębokość dochodzi do 346 m. Właśnie tam doszło do strasznej tragedii, w wyniku której zginął Polak.

Przykre wyznanie Ministerstwa Zdrowia o wakacjach. Nie ma już wątpliwości, niestetyPrzykre wyznanie Ministerstwa Zdrowia o wakacjach. Nie ma już wątpliwości, niestetyCzytaj dalej

Polak zginął we Włoszech

Polski nurek pochodzący z Gdańska, 45-letni Andrzej Mirosław Stasiak, przyjechał samochodem nad jezioro Garda we Włoszech w celu zejścia na głębokość 70 m. Towarzyszyła mu jego matka, która wezwała pomoc, gdy syn po długim czasie nie wypłynął na powierzchnię. Powietrza w butli starczało jedynie na dwie godziny.

Akcja poszukiwawcza rozpoczęła się w poniedziałek o godzinie 15:30. Brała w niej udział specjalistyczna ekipa z Mediolanu, strażakcy, karabinierzy i ochotnicy, użyto śmigłowca i robota podwodnego. Ciało mężczyzny odnaleziono w nocy na głębokości 162 m w okolicach miejscowości Limone sul Garda.

Dzisiaj grzeje: 1. Dostali paragon w Ustce, mogli zanieść się śmiechem. Bije na głowy wszystkie inne
2. Trzeci sondaż i trzecia porażka obecnego prezydenta. W drugiej turze brakuje mu już 3 pkt. procentowych

Tragiczna seria

Nie jest to pierwszy tragiczny wypadek z udziałem Polaka w tym jeziorze. 6 lipca 2019 r. życie stracił tam Sebastian Marczewski, 41-letni nurek, który na swoim koncie miał już kilka rekordów. W październiku 2018 r. śmierć w tym miejscu poniósł 50-letni Adam Pawlik. W czerwcu 2017 r. zginął tam 48-letni Dariusz Pawlusz, a kilka miesięcy później, we wrześniu - 38-letni Wacław Lejko.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tragiczna śmierć młodej gwiazdy. Jeszcze niedawno świętowała życiowy sukces
  2. "Nikt nie może być pozbawiony życia bez decyzji odpowiednich władz". Niepokojące słowa Jarosława Kaczyńskiego na konwencji
  3. Tata zrobił córce zwykłe zdjęcie na wakacjach. Dopiero w domu zobaczyli szczegół, w który trudno uwierzyć
  4. Martyna Wojciechowska potwierdziła radosną nowinę. Na temat podróżniczki zrobiło się gorąco w sieci. Sypią się gratulacje
  5. Od wtorku znów mają nakaz noszenia maseczek, ludzie nie mogą uwierzyć. Wiadomość o sytuacji w Bułgarii
  6. Stęsknione za sobą pieski zobaczyły się pierwszy raz po kwarantannie. Uroczy widok, ciężko nie płakać

źródło: Onet

Następny artykuł