Połączenia lotnicze znów zawieszoneV-count.com

Lubiana przez Polaków linia lotnicza przedłuża zawieszenie lotów do i z Polski

Połączenia znanej linii lotniczej po raz kolejny zawieszone. Jest to spowodowane pandemią koronawirusa. Właściciele firmy wciąż obawiają się o bezpieczeństwo pasażerów.

Połączenia lotnicze jednych z najpopularniejszych linii lotniczych po raz kolejny zostały zawieszone. Jest to wynik panującej na świecie pandemii koronawirusa. Firma już kilkakrotnie przekładała wznowienie rejsów. Znany jest nowy termin.

100 strażaków ruszyło do akcji, ogromny ogień strawił część molo. Informacja o gigantycznym pożarze za granicą100 strażaków ruszyło do akcji, ogromny ogień strawił część molo. Informacja o gigantycznym pożarze za granicąCzytaj dalej

Połączenia lotnicze znowu zawieszone

Loty wstrzymują linie lotnicze WizzAir. Sytuacja epidemiologiczna zmusiła ich do ponownego zawieszenia połączeń z Polską do 6 czerwca. Firma zapewnia, że najważniejsze jest dla nich bezpieczeństwo pasażerów.

Osoby, które zarezerwowały już bilety na zawieszone loty, informowane na temat nowego terminu będą drogą elektroniczną. 120 procent pierwotnej rezerwacji zostanie przesłane na konto klienta WizzAir. Będzie można je wykorzystać w ciągu 24 miesięcy na produkty i usługi WizzAir. Możliwy jest także zwrot pieniędzy, jednak zrealizowanie tej opcji zajmie więcej czasu. Klienci drogą elektroniczną będą informowani o kolejnych krokach do otrzymania przelewu bankowego.

Pasażerowie, którzy dokonali rezerwacją przez pośrednika, muszą zgłosić się do firmy, w której dokonali zakupu. Tak postępować muszą również osoby, które kupiły bilet w biurach podróży.

Historia linii

WizzAir to węgierskie tanie linie lotnicze, które obsługują Europę Zachodnią, Europę Środkowo-Wschodnią, a także Gruzję i Izrael. Pierwszy samolot tych linii wystartował z Polski. Stało się to 19 maja 2004 roku w Katowicach. Na samym początku samoloty latały tylko na lotniska w Berlinie, Mediolanie, Londynie i Rzymie. W lipcu 2006 roku firma zamówiła 30 samolotów A320. Do maja 2014 roku WizzAir przewiózł łącznie około 69 milionów pasażerów.

Dzisiaj grzeje: 1. Poszli na nabożeństwo, ok. 40 osób zakażonych koronawirusem. Niewiarygodne wiadomości od naszych sąsiadów
2. Bony spożywcze i talony zamiast 500 plus dla wszystkich? Czy powinno się w końcu wprowadzić ten pomysł?

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Była żona Wiśniewskiego nie wytrzymała. Zdradziła całą prawdę o ich stosunkach
  2. Kobieta czyściła psa na myjni samochodowej. Czworonóg płakał z bólu, nikt nie pomógł
  3. Tysiące Polaków mogą poczuć ogromne rozczarowanie. Chodzi o Boże Ciało
  4. Pandemia uderzyła, tysiące zachorowań i zmarłych. Nowy kraj na drugim miejscu najbardziej poszkodowanych na świecie
  5. Najpiękniejsza pilot na świecie? Podbija serca internautów
  6. Dzięki Robertowi Lewandowskiemu Bayern może przejść do historii. Kibice czekają na to 48 lat

Źródło: Onet.pl

5 z 27 baz operacyjnych firma posiada w Polsce. Znajdują się one w Katowicach, Warszawie, Gdańsku, Krakowie i Wrocławiu.

Następny artykuł