Polacy ruszają na wakacjeFot. Pixabay.com/freestocks-photos

Genialna wiadomość dla Polaków. Są daty, trzeba się śpieszyć, rusza sprzedaż

Polacy w tym roku spędzą wakacje w kraju. Zdecydowana większość zadeklarowała chęć podróżowania w granicach Polski. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów, które nam to ułatwią. Trzeba się jednak spieszyć, bo terminy szybko się kończą.

Polacy mogą skorzystać z komfortowego dojazdu do nadmorskich miejscowości autokarami Polonus. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów na okres od 27 czerwca do 31 lipca. Trzeba się spieszyć, bo liczba miejsc jest ograniczona, a wakacje nad Bałtykiem będą się cieszyły ogromną popularnością. W związku z utrudnieniami na granicy większość turystów ruszy do największych polskich atrakcji.

Szumowski wyjawił prawdę o drugiej fali epidemii. Porażające słowaSzumowski wyjawił prawdę o drugiej fali epidemii. Porażające słowaCzytaj dalej

Polacy spędzą wakacje w kraju

Polonus oferuje przejazdy nowoczesnymi autokarami wyposażonymi w klimatyzację, które będą regularnie dezynfekowane. By zapewnić bezpieczeństwo pasażerom, będą poddawane czyszczeniu elektrostatycznemu i ozonowaniu. Wszyscy będą zobowiązani do przestrzegania rygorystycznych procedur bezpieczeństwa, zgodnych z aktualnymi wytycznymi służb sanitarnych.

Każdy pasażer będzie mógł wygodnie rozsiąść się w rozkładanym fotelu, mając do dyspozycji gniazdko z napięciem 230 V i bezpłatny internet. Podróż w takich warunkach powinna przebiegać szybko i komfortowo, a usługa geolokalizacji pokaże, jak dalego jest jeszcze do celu.

Dzisiaj grzeje: 1. Porażająca wiadomość z Bieszczad. "Boją się kogokolwiek"
2. Pandemia wpłynęła też na sprawy związane z L4. Zmieniło się kilka istotnych dla pracowników kwestii

Oprócz wybrzeża możemy zarezerwować bilet do jednego z Mazurskich miast. Pośród kierunków oferowanych przez przewoźnika znalazły się m.in Krynica Morska, Gdańsk, Łeba, Dębki, Karwia, Jastrzębia Góra, Władysławowo, Kąty Rybackie, Mielno, Mikołajki, Ruciane-Nida czy Giżycko. Bilety można kupić za pośrednictwem strony internetowej lub poprzez pośrednika. Najlepiej zrobić to bezpośrednio na stronie pks.polonus.pl, ponieważ mamy możliwość wyboru konkretnego miejsca w autokarze i nie zostaną naliczone dodatkowe opłaty.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Myśleli, że adoptują 6-letnią sierotę. Nie wiedzieli jak wielki błąd popełnili, prawda okazała się porażająca
  2. Właściciele dali golden retrieverowi niespotykany prezent. Reakcja psa zachwyca
  3. Tysiące Polaków mogą poczuć ogromne rozczarowanie. Chodzi o Boże Ciało
  4. Pandemia uderzyła, tysiące zachorowań i zmarłych. Nowy kraj na drugim miejscu najbardziej poszkodowanych na świecie
  5. Najpiękniejsza pilot na świecie? Podbija serca internautów
  6. Dawid Kubacki zdradził swoją tajemnicę. Wyznał, jak trenował w domu i żartuje na temat małżeństwa

Źródło: Polonus

Następny artykuł