Polacy mogą latać do Francjifot. pikist.com

W końcu. Zniesiono uciążliwy zakaz dla Polaków, wielu długo czekało. Niestety, nie ma powodów do radości

Polacy nieustannie dowiadują się o kolejnych zakazach i zawieszaniu połączeń lotniczych. Jeden kraj ponownie jest dla nas dostępny, co wzbudza wątpliwości. Liczba zakażeń stale rośnie i przekracza normy dopuszczające do wznowienia lotów.

Polacy muszą się liczyć z ograniczoną siatką połączeń ze względu na obowiązujące przepisy. Połączenia lotnicze są zawieszane z krajami, w których liczba chorych na covid przekracza 90 na 100 tys. mieszkańców. Na liście zakazanych kierunków znalazła się Francja, lecz ponownie została wykreślona, pomimo nieustannie wzrastającej liczby zakażeń.

W końcu. Zniesiono uciążliwy zakaz dla Polaków, wielu długo czekało. Niestety, nie ma powodów do radościW końcu. Zniesiono uciążliwy zakaz dla Polaków, wielu długo czekało. Niestety, nie ma powodów do radościCzytaj dalej

Polacy mogą polecieć, lecz nie wiadomo, czy uda się wrócić

Lista obejmuje 29 państw z zakazem lotów: Belize, Bośnię i Hercegowinę, Czarnogórę, Brazylię, Bahrajn, Hiszpanię, Izrael, Katar, Kuwejt, Libię, Argentynę, Chile, Gwatemalę, Honduras, Irak, Kolumbię, Kostarykę, Liban, Malediwy, Mołdawię, Namibię, Panamę, Paragwaj, Peru, Surinam, Wyspy Zielonego Przylądka, USA, Boliwię i Bahamy.

Francja znów jest dla nas dostępna ze względu na zmianę warunków wpuszczania pasażerów do samolotu. Pomimo wysokiej dobowej liczby zakażeń, utrzymanie połączeń jest względnie bezpieczne. Każdy, kto będzie chciał przylecieć z Francji do Polski będzie musiał przedstawić negatywny wynik testu na koronawirusa.

Dzisiaj grzeje: 1. Niestety, za granicą już się zaczęło. Dramatyczna sytuacja w 2 krajach, szykuje się gigantyczny kryzys
2. Nie do wiary. Jeden z najbardziej znanych dziennikarzy TVP Info odchodzi ze stacji? O co chodzi?
3. Awaryjne lądowanie nie powiodło się, wszyscy nie żyją. Tragedia za granicą

Niestety samo wznowienie lotów nie jest powodem do radości. Wybierając się na wycieczkę do Francji musimy liczyć się z tym, że możemy mieć problem z powrotem. Wykonanie testu na covid wiąże się z dodatkowymi kosztami, a w przypadku otrzymania dodatniego wyniku będziemy zmuszeni odbyć kwarantannę za granicą. Nie wpuszczą nas do samolotu bez zaświadczenia o byciu zdrowym.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polacy wypowiedzieli się o hodowli zwierząt na futra. Wyniki sondażu
  2. Ważna zmiana w Poczcie Polskiej, dotyczy milionów Polaków. Listonosze mogą nas zaskoczyć
  3. Tata zrobił córeczce zdjęcie na łódce. Dopiero później zobaczył piorunujący szczegół, włosy stają dęba
  4. Skandal w turystycznym mieście na zachodzie Polski. Ręce opadają. Jest nagranie
  5. Leciała samolotem i nagle poczuła silny ból. Na pokładzie rozpoczęła się akcja. Finału nikt się nie spodziewał
  6. Ustawiali kamery w lasach, aby nagrać dzikie zwierzęta. Nie spodziewali się

Źródło: RMF 24

Następny artykuł