Pilne

Ratunek dla wielu Polaków. Specjalna akcja, dzięki której spotkają swoich bliskich

Polacy z Wielkiej Brytanii będą mogli wrócić do kraju. Zrealizowany zostanie specjalny lot czarterowy. Prowadzone są rozmowy w sprawie zorganizowania powrotu także z innego miasta w Europie.

Polacy mieszkający lub przebywający poza krajem będą mieli dodatkową okazję powrócić do Polski. Osoby przebywające w UK będą mogły skorzystać ze specjalnego lotu czarterowego. Kiedy on się obędzie?

Ministerstwo zdrowia oficjalnie o wakacjach dużej grupy Polaków. Wiadomości, na które czekało wiele osóbMinisterstwo zdrowia oficjalnie o wakacjach dużej grupy Polaków. Wiadomości, na które czekało wiele osóbCzytaj dalej

Polacy wrócą z Wielkiej Brytanii

Lot z Londynu do Warszawy zaplanowany jest na 27 maja. Nie jest on w żaden sposób powiązany z akcją #LOTdoDomu. W odróżnieniu od poprzednich lotów dla Polaków ten nie zostanie opłacony z budżetu państwa. Pasażerowie będą musieli za niego zapłacić. Co ważne, jest to podróż w jedną stronę. Nie jest on przeznaczony dla osób, które na stałe mieszkają na terenie UK. Po powrocie do Polski, osoby wracające z Wielkiej Brytanii będą musiały odbyć obowiązkową kwarantannę. Tradycyjnie potrwa ona 14 dni.

Osoby zainteresowane mogą przesyłać swoje dane na adres londyn.powroty@msz.gov.pl. Informacji na temat podróży udziela tylko organizator. Wydział konsularny i ambasada nie są włączeni w organizację.

Dzisiaj grzeje: 1. Setki Polaków przeżyją ogromne rozczarowanie w weekend. Wielu jednak nie wyjdzie z domów
2. Ile zarabia Magdalena Ogórek? Kwoty robią naprawdę olbrzymie wrażenie

Czy będzie więcej lotów?

Organizatorzy nie wykluczają, że lot zostanie powtórzony. Warunkiem jest duże zainteresowanie rejsem, który odbędzie się pod koniec maja. Trwają także rozmowy na temat zorganizowania masowego powrotu z innego europejskiego miasta. Chodzi o Belfast, miasto położone w Irlandii Północnej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Premier Morawiecki zapowiedział zniesienie nakazu noszenia maseczek. Polacy czekali na tę wiadomość
  2. 22 maja to bardzo ważna data nie tylko dla zwierząt. Świętujecie razem z nimi?
  3. Milionom ludzi zagraża nie tylko koronawirus. Żywioł uderzy w środę za granicą
  4. Dziecko z Polski zaginęło 26 lat temu. Właśnie odnalazła się na drugim końcu świata?
  5. 97 milionów ludzi i żadnego zgonu. Nikt inny nie poradził sobie z epidemią tak jak oni
  6. Smutna wiadomość dotarła do polskich mediów. Nie żyje prawdziwa legenda. Przegrała z groźną chorobą

Źródło: Tanie-loty.com.pl

Następny artykuł