Polacy rezerwują grudniowe wyjazdyFlickr.com/Ministry of Foreign Affairs of the Republic of Poland/CC BY-ND 2.0/https://creativecommons.org/licenses/by-nd/2.0/

Lepiej się pośpieszyć, niebawem może być za późno. Polacy się rzucili, właściciele zacierają ręce

Polacy jeszcze żyją sezonem wakacyjnym. Okazuje się jednak, że trzeba już myśleć o grudniowym urlopie. Jeżeli ktoś planuje wyjazd na Sylwestra, musi się spieszyć. Jakie miejsca cieszą się największym zainteresowaniem?

Polacy nadal wyjeżdżają na wakacje. Wrzesień jest miesiącem, z którego wiele osób korzysta. Miejsca turystyczne nie są tak bardzo zaludnione jak w lipcu czy sierpniu, a pogoda nadal sprzyja. Okazuje się, że należy już powoli zapominać o wakacjach. A to dlatego, że Polacy już zaczęli rezerwować miejsca na święta czy sylwester. Co więcej, miejsc jest coraz mniej. Trzeba się spieszyć.

Z ostatniej chwili. Czarny dym widać z wielu kilometrów, strażacy są bezradni. Fatalna sytuacja na południu PolskiZ ostatniej chwili. Czarny dym widać z wielu kilometrów, strażacy są bezradni. Fatalna sytuacja na południu PolskiCzytaj dalej

Polacy rezerwują hotele na Sylwester

- Jak wynika z naszych statystyk, obecnie najwięcej zapytań o nocleg odnotowujemy o terminy grudniowe. Dokładnie od 20 grudnia, z dużym wzrostem od 27 grudnia do 3 stycznia - powiedziała w rozmowie z Wirtualną Polską Kamila Miciuła, dyrektor PR portalu Nocowanie.pl.

- Ostatnie lata pokazały, że coraz większa liczba osób przejawia zainteresowanie wyjazdami w okresie świątecznym. Jedni wybierają miejsce idealne na szusowanie na nartach, inni chcą odpocząć od codzienności i świątecznej gorączki. Niezmiennie najwięcej rezerwacji pojawia się oczywiście na przełom roku - dodała.

W tym roku zainteresowanie jest wyjątkowo duże. Gdzie nowy rok planują witać Polacy? Najczęściej wybierane miejsca to Zakopane, Karpacz i Szklarska Poręba. W dalszej kolejności wybierają również Białkę Tatrzańską, Wisłę, Szczyrk, Kościelisko, Bukowinę Tatrzańską, Poronin i Szczawnicę.

Dzisiaj grzeje: 1. TVP: Nie żyje wicepremier, był zakażony. Tragiczna wiadomość z zagranicy
2. Widzowie zupełnie nie zwrócili uwagi. Prowadząca "Dzień dobry TVN" straciła swój program
3. Polsat alarmuje, zacznie się w czwartek. Wyglądają jak śmieci, pod żadnym pozorem nie dotykaj

Nocleg można zarezerwować nawet za 40 złotych w Karpaczu lub 70 złotych w Zakopanem. Trzeba się jednak spieszyć, bo jest ich coraz mniej. Większe zainteresowanie może też oznaczać wzrost cen.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. "Piątka dla zwierząt" uchwalona. Koniec ferm futrzarskich w Polsce, ale konkurencja nie śpi
  2. Wprowadzają wyczekiwany zakaz. Polska wieś jest wściekła, mieszkańcom grożą wysokie mandaty
  3. Właśnie wydano ostrzeżenie dla części Polaków. Zacznie się już jutro, złe wieści dla urlopowiczów
  4. Potężne zagrożenie w części Polski. IMGW bije na alarm
  5. Byliście w Błędnych Skałach? Niesamowite miejsce
  6. Pamiętacie Bronkę z “Daleko od szosy”? Aktorka wreszcie zdradziła jedną z największych tajemnic serialu

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł